Bedava internet

1 GB Bedava İnternet Bizden Turkcell Kampanyası

10 Ağustos 2019
1 GB Bedava İnternet Bizden Turkcell Kampanyası

Turkcell ile 6 Ay Boyunca 1GB internet bizden kampanyası ile 6 ay boyunca toplamda 6 GB bedava internet alabilirsiniz. Kampanya koşulları ve katılım şartları için konu başlıklarını inceleyin.

Yakın zamanda akıllı telefon almayı düşünenler bu işlemi Turkcell’den yaparak 6 ay 1 gb bedava internet kampanyasından da yararlanabilirler. Kampanya sayesinde yeni aldığınız telefonda bedava gb kullanabilirsiniz. Turkcell Mağazaları ve turkcell.com.tr üzerinden Turkcell Finansman kredisi ile akıllı telefon alan bireysel ses hattı kullanıcılarına 6 ay boyunca her ay 1 GB internet hediye edilir. Kampanya geçerlilik süresi sonunda iptal olur ve sizden ücret kesmez.

6 Ay Boyunca 1GB İnternet Bizden Kampanyası

Kampanya 22.03.2019-31.12.2019 tarihleri arasında, Turkcell Mağazaları ve turkcell.com.tr üzerinden yapacağınız Turkcell Finansman kredisi ile 6/9/12 ay vade seçenekleri ile Bireysel Akıllı Telefon Teklifleri kampanyasından akıllı telefon bütün Turkcell aboneleri için geçerlidir.

Kampanya kapsamında verilen hediyeler her ay otomatik olarak hattınıza tanımlanır. Kampanyaya katılım belirtilen yöntemler ile cihaz alındığında yapılabilir. İlgili şartlara uygun olmayan aboneler bu kampanyadan faydalanamazlar.

6 Ay 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bu kampanyaya katılım yerine güncel diğer kampanyaları denemeniz daha faydalı olacaktır. Çünkü hediye internet için bir cihaz alınmaz. Tabi cihaz almayı düşünenlerin bu kampanyadan haberi olsun diye paylaşıldı bu fırsat.

BiP, Yaani, Salla Kazan vb kampanyaların nasıl yapıldığını öğrenmek için bedava internet kategorisini ziyaret et. Buradan kampanya detaylarını öğren ve her hafta bedava internet kazanma şansını kaçırma.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.