Bedava internet

1 yıl 5 GB Hediye Türk Telekom Prime KatKat 10 GB Tarifesi

04 Eylül 2019
1 yıl 5 GB Hediye Türk Telekom Prime KatKat 10 GB Tarifesi

Türk Telekom’da bol konuşmayı ve çok internet kullanmayı seven aboneler faturalı hatta geçiş yapıyor. Faturalı hatta geçiş yaparken en çok Prime KatKat 10 GB Tarifesi talep ediliyor.

Faturasız hattan faturalı hatta geçmeyi düşünenler bu paketi değerlendirebilirler. 1000 dakika, 1000 adet sms ve 10 gb internete katkat 10 gb tarifesi ile sahip olabilirsiniz. Prime KatKat 10GB tarifesine kayıt olan abonelere 12 fatura dönemi boyunca 5 GB cepten internet faydası ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Tarife için belirtilen indirimli fiyat, tarifeye Türk Telekom mobil faturasız tarifelerden geçiş yoluyla gelerek, 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veren bireysel aboneler için geçerlidir.

Türk Telekom Prime KatKat 10 GB Tarifesi

Prime Katkat 10 GB paketindeyken İnternetiniz Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi 500MB/12 TL olarak ücretlendirilecek.

Dakika paketi1000 dk
Sms paketi1000 sms
internet10 gb
İlk 12 Fatura Dönemi Taahhütlü Tarife Ücreti 49 TL
İkinci 12 Fatura Dönemi  Taahhütlü Tarife Ücret57 TL
Taahhütsüz Tarife Ücreti 69 TL

Prime KatKat 10GB tarifesi kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı tükendiğinde, hatta tanımlı başka internet hakkı yok ise, internet kullanımları her 500MB için 12TL olarak ücretlendirilir. En fazla 4 defa tanımlanan 500MB’dan sonra, internet erişim hızı ilgili fatura dönemi sonuna kadar 256 kbps’a düşer ve ek ücretlendirme yansımaz.

Türk Telekom Prime KatKat 10 GB Paketi Nasıl Yapılır?

  • Faturalı hatta geçiş tarifesi olduğundan dolayı Türk Telekom cep merkezinden geçiş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Paket içerikleri yurt içinde geçerlidir.
  • Faturalı bir tarifedir.
  • Kampanya kapsamında sunulan haklar 30 gün geçerlidir.

Türk Telekom’a ait hediyeler için Türk Telekom bedava internet kategorisini ziyaret edebilirsin.

İlk 3 ay 30 GB Hediye

Kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında yeni bir numara alarak gelen, numara taşıma ve Türk Telekom tarafından sunulan bireysel faturasız tarifelerden geçiş yoluyla faturalı hatta gelenler yararlanacaktır.

  • Belirtilen koşullara sahip aboneler PRIME EK 30GB yazıp 5555‘e SMS göndermeleri halinde 3 ay kullanabilecekleri 30 gb hediyesini alırlar.

Prime KatKat 10 GB Gel Kazan Kampanyası 5 GB Hediyesi

  • Kampanyaya katılım 30.11.2019 tarihine kadar yapılabilir.

30.05.2019 tarihi itibariyle numara taşıma, yeni hat alıp ve faturasızdan faturalıya geçiş yolları ile Prime KatKat 10GB paketine kayıt olan kullanıcılara 12 fatura dönemi boyunca 5GB cepten internet faydası bedava tanımlanır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.