Bedava internet

12 ay 1 GB Bedava Turkcell Hoş Geldin 2 GB Paketi

08 Eylül 2019
12 ay 1 GB Bedava Turkcell Hoş Geldin 2 GB Paketi

Yeni abonelerin yararlanabileceği Turkcell Hoş Geldin 2 GB Paketi ile bir çok kullanım hakkınız olur. Dergilik ve BiP uygulamalarında geçerli bedava internet ile bu uygulamaları kullanırken tarifenden düşmez.

Eğer internet, dakika ve sms haklaırnın size uygun olduğunu düşünüyorsan ve farklı bir operatörden Turkcell faturasız’a geleceksen bu tarifeyi de değerlendirebilirsin. Uzun araştırmalar ve incelemeler neticesinde hangi mobil operatör abonesi olacağına karar veren kişilerin vermesi gereken ikinci önemli karar vardır. O da hattın faturalı mı yoksa faturasız mı olacağıdır. Faturalı hatlarda kişi bir tarife seçer. Seçtiği tarifenin ödemesi bellidir. Tarife içeriğinde genellikle kısa mesaj, konuşma için dakika ve internet hakkı bulunur. Bu haklardan sınırsız olanlar olduğu gibi belli dakika, süre veya mb sınırlaması söz konusu olanlar da vardır.

Turkcell Hoş Geldin 2 GB Tarifesi

Sınırı olan tarifelerde sınır aşımı olduğunda ekstra ödeme yapılır. Örneğin 250 dakika her yöne, 250 kısa mesaj ve 2 gb internet 25 TL olsun. Müşteri tarifede belirtilen sınırları aştığında 25 TL’lik fatura 30, 40 50 olarak da gelebilir. Sınırsız tarifleri alacak olanların gerçekten o kadar kullanıp kullanmadığını iyice hesap etmelidir. Sınırsız tarife 100 TL olsun. 100 TL’lik kullanmayanların tarifeyi alması mantıksızdır. Ön ödemeli hatlarda kişi kullanacağını düşündüğü kadar dakika, kısa mesaj veya interneti satın alır. Satın aldığı dakika, kısa mesaj ve internet kadar kullanabilir. Daha fazlasını kullanamaz. Bu nedenle bir çok kişi ön ödemeli hatları tercih ediyor. Hoş geldin 2 Paketi de bu ön ödemeli tarifelerdendir.

Paket İçeriği ve Fiyatı

Paket AdıKotaFiyat
Hoş Geldin 2GBHer yöne 500 dakika + her yöne 1000 SMS + 2 GB +BiP kullanımlarında geçerli 1 GB + Dergilik’te geçerli 5GB27 TL

Hoş Geldin 2GB paketinden, son 90 gün içinde numarasını taşıyarak gelen ya da yeni bir hat alarak Turkcell Hazır Kart’lı olan ve son 30 gün içinde Turkcell’den numarasını taşımamış müşteriler yararlanabilir.

Turkcell Hoş Geldin 2 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Öncelikle numaranızı Hazır Kart’a taşımanız ya da yeni bir hat almanız gerekir.

  • Tarifeyi satın almak için HOSGELDIN 2 GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj gönderebilir ya da Turkcell Mağazalarındaki Bayi POS cihazlarından paketi satın alabilirsiniz.

Turkcell Hoş Geldin 2 GB Nasıl İptal Edilir?

Tarifeyi iptal etmezseniz aylık her yükleme yaptığınızda yeterli TL olduğu taktirde aktif hale gelir.

  • IPTAL HOSGELDIN 2 GB yazıp 2200’a göndererek iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Kampanyalı paketler, avantajlar ve fırsatlardan haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. zafer dedi ki:

    Turkcell tarifem 29.90 sadece ilkay oyle sonra 41.50 geliyor…sebeb sozlesme yapmisim 12 ay mecbursun diyorlar …..konturdede çok hızlı bitiş garantisi veriyor türkcell kardeşim…

    1. Admin dedi ki:

      İlk ay fatura kesim tarihinize olan gün sayısı kadar paket içeriği tanımlanmıştır. Örnek: faturanız 10 gün sonra kesiliyordur, buna göre tarife içeriğin otomatik hesaplanır ve yüklenir. Örnek tarifende 10 GB varsa bunun 10 günlük kullanım hakkı yani: 3.33 GB olarak hattına tanımlanır. Faturan da buna göre hesaplanarak çıkar. Yani 10 Günlük kullanım ücreti. Aşım yapıp, ek paket alırsanız bu ücret değişir. Turkcell’de de diğer operatörlerde de durum bu şekilde işler.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.