Bedava internet

189 Liralık Vodafone Red First 40 GB Tarifesi

15 Ağustos 2019
189 Liralık Vodafone Red First 40 GB Tarifesi

Vodafone’dan bol internetli bol dakikalı ve hediye Digiturk Play aboneliği olan bir tarifedir. Bu tarifeyi taahhütlü kullanırsanız aylık 189 TL ödeme yaparsınız.

Vodafone ile Red First’ün paket, marka işbirlikleri, yurt dışı hakları ve müşteri hizmetlerini aradığınızda ayrıcalıklı hizmet her zaman her yerde öncelikle seninle.

Vodafone Red First Paketi

Bu tarifeye geldiğinizde %50 indirimli cep telefonu koruma paketi de bu tarifeyi satın alanlar için sunuluyor. Ayrıca bu tarifeyi satın alan aboneler VİP havalimanı Transfer hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Redli 40 paketine gelen aboneler aylık kontratsız 219 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurtiçi heryöne 4000 dakika arama,yurt içi heryöne 4000 SMS veya MMS gönderme, yurtiçi 40GB cepten internet hakkına sahip olacaktır.

Tarife dahilindeki dakikaların bitmesi halinde yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 61,34 KR olacak şekilde ücretlendirilir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniye olarak belirlenmiştir.

Vodafone Red First Tarifesi Nasıl Yapılır?

Tarifeye geçiş için farklı operatörden gelecekseniz internetten ya da Vodafone cep merkezinden pakete geçiş yapabilirsiniz.

Pakete geçiş yaptığınızda fatura kesim tarihine kadar olan haklarınız tanımlanır. Tanımlanan hak kadar ilk fatura ödemesi yaparsınız.

Vodafone Yanımda’yla tüm Vodafone Red 
ayrıcalıkları cebinde!

  • Kalan haklarını ve faturanı takip edebilir,
  • Sana özel Red ayrıcalıklarından yararlanabilir,
  • Her hafta sürpriz hediyeler kazanabilir,
  • İnternetin bittiğinde tek tıkla ek paketini alabilirsin!

Daha fazla kampanya haberi almak için bildirimleri kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.