Bedava internet

2019 En Çok Yüklenen 6 Android Uygulama

20 Eylül 2019
2019 En Çok Yüklenen 6 Android Uygulama

2019 en çok indirilen Android uygulamaları istatistiksel verilere göre açıklanmaktadır. Oranların değişmesi de bazı uygulamaların birden popüler hale gelmesinden kaynaklanmaktadır. En güncel sonuçlara göre hazırlamış olduğumuz listeden hangi uygulamanın çok indirildiğini görebilirsiniz.

Instagram

İçinde bulunduğumuz yıl içinde Instagram en çok indirilen sosyal medya uygulamaları arasında başı çekmektedir. Uygulamanın güncellemelerinin beğenilmesi ve fenomenlerin bu sonuçta büyük etkilerinin olduğu düşünülmektedir.

e-Devlet Kapısı

Vatandaşlar artık devlet dairelerindeki işlemlerini mobil olarak yapabilmektedir. Bu sayede sıra da beklenmemektedir. e-Devlet Kapısı uygulamasının popüler Android uygulamaları listesinde bulunma nedeni de sağladığı avantajlardır.

Letgo: 2.el Eşyaları Al & Sat

Kullanıcıları Letgo sayesinde kullanmadıkları ve 2.ele deşen eşyalarını satabilmektedir. Üstelik uygulananın tanım aralığı çok geniştir. Kıyafetten elektronik cihazlara kadar satış yapılması mümkündür. Alıcı ve satıcılar kendi aralarında anlaşarak görüşüp alışverişlerini tamamlayabilmektedir.

Facebook

En çok yüklenen Android uygulamalar listesinde uzun zamandan bu yana değişmeyen isimler de bulunmaktadır. Değişmeyen isimler arasındaki Facebook, artık gelişmiş sistemleri ile yolunu sürdürmektedir. Üstelik günümüzde kullanıcılar Facebook hesapları ile diğer sosyal medya hesaplarını bağlayabilmektedir.

Dolap

Dolap uygulaması kıyafet ya da aksesuar alımı başta olmak üzere bir geri dönüşüm yaratmıştır. Uygulamayı kullanan bireyler markaları ne olursa olsun fark etmeksizin 2.el alışverişlerini gerçekleştirebilmektedir. Üstelik uygulamada lüks kategorisi de bulunmaktadır. Var olan lüks kategorisinde satışa sunulan ürünler orijinallik garantisi ile birlikte gelmektedir.

Sahibinden

Sahibinden sevilen Android uygulamaları listesindedir. Uygulama, hemen herkesin cep telefonunda bulunabilmektedir. Çünkü uygulama üzerinden 2.el araba alımından ev alımına kadar işlemler gerçekleştirilebilmektedir. Bireyler uygulamayı sadece alım ve satım yapacakları zamanlarda değil piyasalardaki ortalama fiyatları takip edebilmek için de kullanabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.