Bedava internet

2019 Senesinin En Çok İndirilen 6 iOS Oyunu

03 Ekim 2019
2019 Senesinin En Çok İndirilen 6 iOS Oyunu

2019 en çok indirilen iOS oyunlarında pek çok farklı kategori göze çarpmaktadır. Siz de kendi zevkinize uygun olan kategori içerisindeki oyunu tercih ederek oyun keyiflerinizi ücretsiz bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Trivia Crack Türkçe

Mobil oyunlar sırasında amacı bilgi düzeyini artırmak olanlar için Trivia Crack Türkçe çok iyi bir alternatiftir. Oyunda farklı kategoriler üzerinden bilgi yarışmaları düzenlenmektedir. Yarışmaların kazananı aynı zamanda tacın da kazananı olmaktadır.

PUBG MOBILE

PUBG MOBILE 2019 popüler iOS oyunlarının başındadır. Bir adada he şeye sıfırdan başlayarak savaşan oyuncular online olarak savaşın tadını çıkarabilmektedir. Üstelik oyunda grafikler bir hayli üst düzeydedir.

Fortnite

Battle Royal artık mobil cihazlarda da kendini gösteriyor. Fortnite ile ekibini bir araya getiren oyuncular, mücadelede son ayakta kalan olmak için yoğun çabalar harcıyor. Üstelik oyunda karakter seçimi açısından alternatifler bit hayli geniş. Bu da sıkılmadan uzun süreli oyun girişlerini beraberinde getiriyor.

101 Okey Plus

Çok indirilen iOS oyunları arasında 101 Okey Plus ilk sıralardaki yerini her daim koruyor. Klasik okeye farklı bir bakış açısı kazandıran uygulama eğlenceyi ve heyecanı bir arada yaşatıyor. Üstelik uygulamada sohbet sistemlerini kullanmak da mümkün.

aa

Eğlenceyi hırsa dönüştüren aa ile kaliteli zamanlar geçirmek çok kolay. Oyunun en önemli özelliği bölümler ilerledikçe zorluk seviyesinin artması. Bu sayede oyuna müptela olacak geliştiricinin bu tarzda sağladığı diğer oyunları da indireceksiniz.

Bil ve Fethet

Bil ve Fethet sevilen iOS oyunlarındandır. Siz de bilgi seviyenize güveniyorsanız testleri geçerek rakiplerinizin kalelerini fethedebilirsiniz. Ayrıca oyundaki turnuvalar ve ligler sayesinde bilgi seviyeleri eş olan rakipler bulunması ve rekabetin artırılması da mümkün olabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.