Bedava internet

2019 Yılında En Çok İndirilen 4 iOS Uygulama

20 Eylül 2019
2019 Yılında En Çok İndirilen 4 iOS Uygulama

Popüler iOS uygulamaları indirme oranları üzerinden yapılan resmi incelemeler neticesinde ortaya çıkmaktadır. Kullanıcılar tarafından indirilen uygulamalar ise gerek isteklere gerek dönem şartlarına göre değişim göstermektedir. Gelen verilere göre iOS kullanıcılarının 2019 yılı içerisinde rağbet gösterdikleri 4 uygulama ise aşağıdaki gibidir.

Whatsapp Messenger

Akıllı cep telefonu kullanıcıları için Whatsapp Messenger oldukça tanıdık mesajlaşma uygulamalarından biridir. Ancak bu sene içerisinde uygulamaya gelen güncellemelerden sonra kullanım oranlarının maksimumlara ulaştığı bilinmektedir. Artık Whatsapp Messenger üzerinden durum paylaşımları gerçekleştiği gibi sesli ve görüntülü aralamalar da yapılabilmektedir.

UC Browser

Mobil tarayıcılar içerisinde ilk sıralara yerleşen UC Browser en çok indirilen iOS uygulamalarından biridir. Uygulama ile birlikte internet aramalarını hızlı, kolay ve pratik bir biçimde gerçekleştirmek mümkündür. Üstelik kullanımlar sırasında uygulamanın özelleştirmek seçeneklerinden de yararlanılabilmektedir.

Tik Tok

İnternet devamlı olarak geliştiği için farklı uygulamalar gündeme gelmektedir. 2019 yılında özellikle ülkemizde gündemden düşmeyen uygulamalardan biri de Tik Tok şeklindedir. İndirme oranları sayesinde en sevilen iOS uygulamaları arasına da giren Tik Tok, videolu yayınlar yapılmasına olanak tanımaktadır. Kullanıcılar çalan müzikler eşliğinde hayal güçlerine göre değişik videolar hazırlayabilmektedir. Üstelik hazırlanması mümkün olan videolar filmlerden alınmış sahnelerden de oluşabilmektedir. Bu alanda tercih tamamen kullanıcılara bırakılmış durumdadır.

Netflix

2019 çok indirilen iOS uygulamaları listesinde Netflix ismi de dikkat çekmektedir. Bilindiği üzere Netflix, internet üzerinden film, dizi ya da belgesel seyretmek için tasarlanan bir platformdur. Üyelik sistemi ile çalışan uygulamada üyeler hesaplarına hem televizyonları hem tabletleri hem de akıllı cep telefonlarından erişim sağlayabilmektedir. Bu sayede Netflix, iPhone kullanıcılarının sıklıkla tercih ettiği uygulamalar arasında kendine önemli bir yer edinmiştir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.