Bedava internet

2019 Yılında En Üst Sıralarda Yer Alan 6 Android Oyunu

19 Eylül 2019
2019 Yılında En Üst Sıralarda Yer Alan 6 Android Oyunu

Akıllı cep telefonları sayesinde artık oyun oynamak oldukça kolay. Siz de akıllı cihazınızdan oyun oynamayı seviyorsanız 2019 en iyi Android oyunları listemizden seçim yapabilirsiniz.

Sand Balls

Ücretsiz olarak indirilebilen oyunda her bölümde farklı şekilde hazırlanmış bir alan bulunuyor. Bölümler içerisinde tüm topları engelleri aşarak indirip, diğer aşamaya geçmeniz isteniyor. Üstelik giderek zorlaşan bölümler oyuna ayrı bir heyecan da katıyor.

Pubg Mobile Lite

En popüler Android oyunlar arasında bulunan Pubg, online savaş ve strateji oyunlarının başında yer alıyor. Tekli oynanabildiği gibi grupla da oynanabilen oyun aynı zamanda takım arkadaşları ile konuşarak iletişim kurulmasını da sağlıyor. Böylelikle takım stratejileri oyundaki macera seviyesini artırıyor.

Mr Bullet – Spy Puzzles

Klasik oyunlardan sıkılanlar için hazırlanmış olan oyun tanımı “Epik atış, yapboz oyunu.” şeklinde yapılmış. Oyun içerisinde bölümler geçilerek yeni karakterler kazanılıyor. Üstelik savaş ve düşünce gücünün aynı anda kullanılması sayesinde bölümleri geçmek bir hayli eğlenceli hale geliyor.

Fun Race 3D

Yarış oyunlarını sevenler için hazırlanmış platformda pek çok farklı engel bulunuyor. Engellere karşın rakipleri geçerek yarışı derece alarak bitirmek şart. Ancak gerek piste inen çekiçler gerekse rakiplerin baskısı bu durumu zorlu kılıyor. Bu sayede Fun Race 3D popüler Android oyunları arasına girmeyi başarıyor.

Granny Legend

Canavar avına bir büyükanne ile çıkmak isteyenler için Granny Legend en iyi seçenek. Siz de Google Play üzerinden ücretsiz bir şekilde indirerek oyunun keyfini sürebilirsiniz.

Otobüs Simulator: Ultimate

2019 Android oyunları arasında başarılı bulunanlardan biri de Otobüs Simulator: Ultimate. Oyun içerisinde farklı otobüslere şoförlük yaparak, yeteneğiniz doğrultusunda istediğiniz yerlere yolculuk yapmanız mümkün.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.