Bedava internet

2020 Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava internet hediyesi

26 Temmuz 2020
2020 Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava internet hediyesi

Kurban Bayramına kısa bir süre kala, özel bir kampanya var mı yok mu merak edenler için detaylı bir açıklama yapmak istedik. Bu yazımızda 2020 Türk Telekom Kurban Bayramı Bedava internet hediyesi ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Geçtiğimiz günlerde bir kaç haber sayfasında Türk Telekom Kurban Bayramı kampanyası ile alakalı makaleler okudum. Her yıl olan kampanya ile ilgili açıklama yapmışlardı tabi ki. Peki bu kampanya ne?

Türk Telekom Kurban Bayramı Kampanyası

Türk Telekom bireysel aboneleri Sil Süpür kampanyasından Bayram tarihleri arasında faydalanarak bedava internet alabilecekler. Kazandıkları bedava internet ile yurt içinde sevdiklerini Whatsapp aracılığıyla sesli ya da görüntülü bir şekilde arayabilirler.

Kurban Bayramında internetsiz kalmaktan korkanlar belirttiğimiz gibi Sil Süpür kampanyasından faydalanarak GB gereksinimlerini karşılayabilecekler.

Online İşlemler uygulamasından kampanyaya katılabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.