Bedava internet

6 GB + 20 GB internet Turkcell Lifecell Plus 6 GB Paketi

17 Ağustos 2019
6 GB + 20 GB internet Turkcell Lifecell Plus 6 GB Paketi

Lifecell’den hazır kartlılara 6 GB + 20 GB internet kullandıran tarife. Turkcell Lifecell Plus 6 GB tarifesi. Bu paketten sadece bireysel faturasız aboneler faydalanabilirler.

Mobil hattında en fazla internet paketi kullananlar için yeni kampanya. Lifecell çıktıktan hemen sonra bütün Turkcell ön ödemeli hat sahipleri, bu paketlere yöneldi. Sebebi ise TV izleme uygulaması ve diğer uygulamalarda geçerli hediye internet veriyor oluşu. Lifecell’de her şey için bolca internet var. Seçili uygulamalarda geçerli 20 GB ve diğer bütün uygulamalar için 6 GB ile internetin sonsuz dünyası artık cebinde. Üstelik, BiP’ten BiP’e istediğiniz kadar konuşun, mesajlaşın, paylaşın ve BiP’ten her yöne arama yapabilmeniz için 1.000 dk bu tarifeyle hediye.

Bedava internet yapmak için alt kısımdaki videoyu izle

Turkcell Lifecell Plus 6 GB Tarifesi

Lifecell Plus 6 GB tarifesinde, yurt içi her yöne kullanabileceğin 100 dk, yurt içi her yöne 100 mesaj hakkı ve 6 GB internet, 30 GB BiP’ten BiP’e görüşmede geçerli internet, BiP’ten her yöne aramalarda geçerli 1000dk, Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB internet, Dergilik’te geçerli 5 GB internet, Fizy’de müzik dinlerken kullanabileceğin 5 GB internet, TV+’da geçerli 5 GB, Yaani Arama motorunda geçerli 3 GB kullanabilirsin. Paket ücreti 55 TL’dir.

Tarifenin her ay hattına yüklenmesi için yeterli TL bakiyenin olması gerekir. Ya da Turkcell bayilerinden Pos kanalı ile bu tarifeyi yükleyebilirsin.

Turkcell Lifecell Plus 6 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

Faturasız hattınızda kullanabileceğiniz Lifecell Plus 6 GB tarifesini satın almak için LIFECELL PLUS 6GB yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermeniz gerekir.

  • Turkcell cep merkezlerinden POS kanalından nakit ödeme yaparak, Hesabı’mdan giriş yapıp ya da Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak tarifeye dahil olabilirsiniz.

2019 yılında geçilebilecek uygun fiyatlı Turkcell tarifelerinden biri de Lifecell Plus 6 GB tarifesidir. Bu paketten arkadaşlarının da haberi olsun istiyorsanız, whatsapp’tan onlara da gönderebilirsiniz.

TV+ Tanımlanmayacak Aboneler

Lifecell Paketler fırsatı kapsamında satılan Lifecell Plus 6 GB Paketi’nden tüm Bireysel Hazır Kart’lı Turkcell aboneleri faydalanabilir. Yabancı uyruklu abonelere TV+ faydası tanımlanmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.