Bedava internet

6 GB internet Vodafone Uyumlu 6 Online Tarifesi

07 Eylül 2019
6 GB internet Vodafone Uyumlu 6 Online Tarifesi

Vodafone aboneleri için yeni tarife. Vodafone Uyumlu 6 Online Tarifesi sayesinde faturalı hattınızda 6 gb internete ek olarak 2 GB bedava internet kullanırsınız. 1000 dakika ve 250 adet SMS kullanım hakları da bu tarifede yer alıyor.

Sadece Online’a Özel Uyumlu 6 GB Online tarifesi. Bu tarifeye sadece online kanal üzerinden kayıt olabilirsiniz. Vodafone faturalı tarifeler arasında en avantajlı pakettir. Hemen başvurunuzu internetten yapın, SIM kartınızı istediğiniz yere ücretsiz Vodafone getirsin. İlk 3 ay ekstradan toplam 6GB internet de hediyeniz ile hattınız açılsın.

Vodafone Uyumlu 6 Online Tarifesi

En popüler uygulamalar ve marka ayrıcalıkları ile interneti bol tarifeler arasında Uyumlu Online 6 GB paketi işinize yarayacaktır. İnternet kullanımınız aylık 8 GB internet civarındaysa bu kampanyadan yararlanabilirsin.

2 GB Bedava internet

Vodafone faturalıya son 30 gün içinde gelen aboneler kampanya dahilinde 2 gb internete de ekstra sahip olur bu sayede toplamda her ay 8 gb internet kullanırlar.

Paket Özelliği

Akıllı Devretme Özelliği ile kullanılmayan dakika, internet ve SMS bir sonraki aya devreder.

Seçtiğiniz 1 uygulamayı Sınırsız internet hakkınız ile kullanabilirsiniz. İstediğiniz zaman ayda bir defa değişim yapabilirsiniz.

  • İlk 3 ay cayma bedelsiz çıkış yapabilirsiniz.

Paket İçeriği

İnternet6 GB + 2 GB
KONUŞMA1000 DAKİKA
MESAJLAŞMA250 SMS
FİYATTaahhütlü 45 TL, taahhütsüz 65 TL.

Vodafone Uyumlu 6 Online Nasıl Yapılır?

Vodafone.com.tr üzerinden yeni hat talebinde bulunarak ya da hattını taşırken bu paketi seçebilirsin.

Sınırsız internet Uygulamaları

Sınırsız internet kullanabileceğin uygulama listesi;

  • Facebook
  • Twitter
  • İnstagram
  • Whatsapp
  • Spotify
  • İzlesene

sınırsız internet için bu uygulamalardan sadece birini seçebilirsiniz. Sınırsız GB’lar sadece uygulama kullanımında geçerlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.