Bedava internet

Akbank Herkese 100 TL Hediye Ediyor

12 Eylül 2019
Akbank Herkese 100 TL Hediye Ediyor

Akbank Herkese 100 TL Hediye Ediyor. Bu kampanyadan faydalanan Akbank müşterileri 100 TL hediye kazanıyorlar. Yapacağınız alışveriş sonucunda bu fırsattan faydalanarak daha avantajlı olabilirsiniz.

Akbank kampanyalarını takip etmek için Google Play ya da App Store’dan AKBank mobil uygulamasını cihazınıza yükleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında kazanılan indirim hakkı paraya çevrilmez.

Axess’e özel Boyner.com.tr’de 100 TL indirim!

Axess’e özel 10 – 13 Eylül 2019 tarihleri arasında Boyner.com.tr’den ya da Boyner Mobil’den yapacağınız 400 TL ve üzeri ilk alışverişinize mevcut indirimlere ek 100 TL indirim hakkı kazanırsınız. Ayrıca 9 taksit yapma imkanınız da olur.

Kazanılan indirimler ekstrenize yansıtılacaktır.

Kampanya detayları:

  • Axess’e özel Boyner.com.tr’den veya Boyner Mobil’den 10 – 13 Eylül 2019 tarihleri arasında 400 TL ve üzeri ilk alışverişe mevcut indirimlere ek 100 TL indirim sunulmaktadır. Kampanyaya bireysel Axess, Wings, Free ve Neo kartları dahildir. Ticari kartlar ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar kampanya kapsamındadır.
  • Kampanya sadece Boyner.com.tr’den veya Boyner Mobil’den yapılacak online alışverişlerde geçerlidir, mağazalarda geçerli değildir. Kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilecektir ve en fazla 100 TL indirim kazanabilecektir. Chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya, fatura tutarı 400 TL ve üzeri olması şartıyla, boyner.com.tr’deki veya Boyner Mobil’deki mevcut indirim ve kampanyalarla birleşebilir.
  • Kazanılan indirimler ekstrenize yansıtılacaktır. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir.
  • 1 Ocak – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında, Boyner ve www.boyner.com.tr ‘de Axess’e özel 9 aya kadar taksit sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 4 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Akbank Axess kampanyalarından faydalanarak çok daha avantajlı bir harcama yapabilirsiniz. Güncel kampanyalar hakkında her zaman haberdar olmak için sayfa bildirimlerini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.