Bedava internet

Akbank Herkese 150 TL Hediye Ediyor

10 Eylül 2019
Akbank Herkese 150 TL Hediye Ediyor

Bu kampanya ile Akbank müşterilerine 150 TL chip-para hediye hediye ediyor. Neo’ya özel Koton’da 150 TL chip-para hediye kampanyasından faydalanarak alışverişi daha eğlenceli hale getirin.

Akbank güncel kampanyalarından faydalanarak bu ve bunun gibi chip-para faydasını kazanabilirsiniz.

  • Akbank ilgili koşullara sahip olan müşterilerinin hepsine 150 TL chip-para hediye ediyor.

Neo’ya özel 3 Eylül – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Koton’da her 150 TL ve üzeri alışverişinize %10, toplamda 150 TL chip-para hediye! 

Kazanılan chip-paralar 10 Ocak 2020 tarihine kadar Koton mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil‘den “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya “MODA” yazıp 4566‘ya SMS gönderin.

Kampanya Hakkında

  • Neo’ya özel 3 Eylül – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Koton mağazalarında ve Koton.com’dan yapacağınız her 150 TL ve üzeri alışverişinize %10, toplamda 150 TL chip-para sunulmaktadır. Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 10 Ocak 2020 tarihine kadar Koton mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 11 Ocak 2020 tarihinde geri alınacaktır.
  • Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “MODA” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
  • Bireysel Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Axess, Wings, Free, Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyada chip-para kazanımına sanal POS’tan yapılan işlemler de dahildir, kazanılan chip-paralar yalnızca mağazalarda harcanabilmektedir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan en fazla 150 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır.
  • Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Axess Mobil uygulamasını Google Play’den cihazına yükleyebilirsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.