Bedava internet

Akbank Türk Telekom TL Yükleme 5 GB Bedava internet

06 Ekim 2019
Akbank Türk Telekom TL Yükleme 5 GB Bedava internet

Akbank Türk Telekom TL Yükleme 5 GB Bedava internet kampanyası ile yapacağınız yükleme karşılığında 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bütün bankalarda olduğu gibi ak bankasından da yükleme yapacak olan Türk Telekom faturasız hat müşterileri bu kampanyadan faydalanabilirler.

Türk Telekom Yükleme Kampanyası 5 GB Bedava internet

Hangi banka olursa olsun, banka yöntemi ile yapacağınız yüklemeler karşılığında günlük, haftalık ve aylık bedava internet fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Verilen Hediyeler

  • 40 TL yüklemelere Günlük 5 GB
  • 50 TL yüklemelere Haftalık 5 GB
  • 100 TL ve üstü yüklemelere ise Aylık 5 GB 

hakları hattınıza tanımlanacaktır.

Yükleme Kampanyası 5 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

  • Abonelerin ilgili tutarda yükleme yapmadan önce BANKA yazıp 5555‘e kısa mesaj gönderip kampanyaya kayıt olmaları gerekir.

Bahsi geçen kampanyadan Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, BİMcell, POCELL, Faturasız Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data paketleri dışındaki paketlerde bulunan tüm bireysel ön faturasız Türk Telekom müşterileri yararlanabilecektir.

Banka yoluyla yapılacak yüklemeler kapsamında banka internet şubesi, mobil şube, ATM’ler, banka kioskları, telefon bankacılığı ve fastPay uygulaması bulunmaktadır. Talimatlı yüklemeler de geçerli olacaktır.

Kampanyanın geçerli olduğu süre zarfında hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan aboneler kampanyadan yararlanmaya devam edemezler.

Türk Telekom kategorisinden diğer kampanyalara da ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.