Bedava internet

Altın Fiyatları 15 Ekim 2019 Gram Altın Fiyatı, Çeyrek Altın Ne Kadar, Yarım, Tam Altın

15 Ekim 2019
Altın Fiyatları 15 Ekim 2019 Gram Altın Fiyatı, Çeyrek Altın Ne Kadar, Yarım, Tam Altın

Altın fiyatları son günlerde anormal şekilde yükseldi. Tabi bunun bir çok sebebi var. Bazı uzmanlar bunun sebebinin Trump’ve diğer dış ülkelerin Türkiye’ye yaptığı baskılardan dolayı olduğunu söylüyor. Bazı uzmanlar ise şuanda Suriye’de yapılan operasyonlardan kaynaklandığını belirtiyorlar. Fakat bu durumlar muhtemelen yine geçici olacak gibi görünüyor. Bu makalemizde Altın Fiyatları 15 Ekim 2019 Gram Altın Fiyatı, Çeyrek Altın Ne Kadar, Yarım, Tam Altın ne kadar oldu bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

GRAM ALTIN FİYATI 15 EKİM 2019

Öncelikle burada paylaşılan altın fiyatları ile bulunduğunu bölgedeki kuyumcudaki satış ve alış fiyatlarının aynı olmayacağını belirtelim. Buna en basit örneği iller arasında dahi altın alım satım işlemlerinde bütün kuyumcular aynı fiyatı uygulamamaktadır. Burada hurriyet sitesinin bigpara bölümünden alınan bilgi paylaşılmaktadır. 15 Ekim tarihinde yine güncel fiyatları en doğru bulunduğunu bölgedeki kuyumcu pazarından alabilirsiniz. Gram altın alış ve satış fiyatı 14 Ekim kapanış olarak aşağıdaki gibidir;

  • ALTIN (TL/GR)
  • Alış: 284,41
  • Satış: 284,46

ÇEYREK ALTIN FİYATI 15 EKİM 2019

15.10.2019 çeyrek altın fiyatı.

  • Çeyrek Altın
  • Alış: 454,55
  • Satış: 464,84

Fiyatlar gün içerisinde güncellenecektir. Burada yatırım önerisi verilmez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.