Bedava internet

Android Cihazlarda Olmazsa Olmaz 5 Uygulama

15 Eylül 2019
Android Cihazlarda Olmazsa Olmaz 5 Uygulama

Akıllı telefonlar son yıllarda hayatımızın olmazsa olmaz parçaları haline geldi. Özellikle son yıllara üretilen akıllı telefonların fiyatları diz üstü bilgisayar fiyatlarının oldukça üstüne çıkmaya başladı. Android işletim sistemine olan rağbetin bu kadar fazla artması ile birlikte Andrid’de olmazsa olmaz 5 uyguluma hangileridir diye araştırılmaya başlandı. Sıralayacağımız uygulamaların hepsi Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz uygulamalardır. Bu 5 uygulamayı şu şekilde sıralayabiliriz;

Youtube

Bir numaralı video paylaşım platformu olan YouTube, Android telefonlar için olmazsa olmazların başında gelmektedir. Bu uygulama ile binlerce farklı içerikteki videoyu izleyebilir ve sizde kanal açarak videolar yükleyebilirsiniz.

Google Maps

Andoid işletim sitemi için özel olarak tasarlanmış olan Google Maps muhteşem bir harita uygulaması olarak bulunmaktadır. Bu uygulama ilk olarak 3 boyutlu bir görüntü sunabilmektedir. Uygulama ile konum bilgisi alabilir ve dünyadaki herhangi bir yer ile ilgili detaylı görüntü elde edebilirsiniz.

Shazam

Android kullanıcılar tarafından son dönemlerde oldukça rağbet gösterilen Shazam ile dinlemiş olduğunuz şarkıların hızlı ve doğru bir şekilde kime ait olduğunu rahatlıkla bulabilirsiniz. Uygulamanın kullanılması oldukça basit bir şekilde bulunmaktadır. Uygulamayı kullanmak için şarkıyı duyduğunuz anda uygulamayı açarak tanımlama düğmesine basmalısınız. İşlemi yaptıktan sonra uygulama oldukça kolay bir şekilde şarkı ile alakalı gerekli olan bilgileri size vermektedir. Uygulama ile şarkının sözlerini de rahatlıkla görebilirsiniz.

PicsArt Photo Studio

Bu uygulama fotoğraflarınızı düzenleyip kolajlar yapabilmenizi sağlayan bir uygulama olarak bulunmaktadır. Oldukça fazla tercih edilen bu uygulama ile çekmiş olduğunuz fotoğrafları düzenleyebilir, yazılar ekleyebilir ve bu fotoğrafları bir araya getirebilirsiniz.

Gboard

Google’ nin resmi uygulaması olan Gboard oldukça kullanışlı bir ekran klavyesi olarak bulunmaktadır. Telefonunuzdaki klavyeden memnun değilseniz sizin için Gboard ekran klavyesi oldukça kullanışlı olacaktır. Arma, çeviri ve sesli yazma gibi hizmetleri bu klavye ile kullanmanızı mümkün olmaktadır. Klavyenin diğer bir özelliği parmağınızı kaldırmadan harfler arasında sürükleyerek mesajlarınızı yazabilirsiniz. Uygulamaların hepsini Google Play Store’den ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.