Bedava internet

Android Telefonlarda İnternetsiz Oynanabilen 5 Oyun

25 Eylül 2019
Android Telefonlarda İnternetsiz Oynanabilen 5 Oyun

İnternet bağlantısı olmadan oynanabilen oyunlar sayesinde kullanıcılar her yerden oyun keyiflerini sürebilmektedir. Android çevrimdışı oyunları arasında en sevilenleri sizler için bir başlık altında topladık. Bu sayede oyun içeriklerini anına öğrenerek isterseniz siz de oyunları oynayabileceksiniz.

World War 2: Offline Strategy

World War 2: Offline Strategy ile gerçek bir tarihi altyapıya dayanan savaş oyununa erişim sağlamanız mümkün. Oyunun en güzel yanlarından biri ise görselleri. Grafik tasarımı sayesinde eğlenceli bir hava da sağlayan oyunda hemen her yerde kule inşası da yapılabiliyor. Ancak bunun için en iyi savaş stratejisini kullanmak şart.

City Island 5

Android popüler oyunları arasında bulunan City Island 5 ile istediğiniz gibi bir şehir kurabileceksiniz. Belediye başkanı olduğunuz küçük kasabayı geliştirmek sizin elinizde. Oyunda farklı bölgelere zeplinler uçurmak yeni adaların kilitlerini açmak da mümkün.

Ramboat

Macera kategorisinde bulunan Ramboat ile aksiyon ve macera aynı anda elde edilebiliyor. Oyun içeriklerinde çılgın kahraman birlikleri bulunuyor. Birlikler ve öncü koşmadan nişan almaya kadar hemen her alanda maharetlerini gösteriyor. Bu sayede ilerleyen bölümlere geçiş de sağlanmış oluyor.

Modern Critical Warfare

Kullanıcıların Android cihazlarda çevrimdışı oyunlar kategorisinde en çok indirdiklerinden biri de Modern Critical Warfare şeklindedir. Oyun içerisinde grafiklerin kalitesi sayesinde herhangi bir donma yaşanmamaktadır. Bu sayede savaş ce mücadeleler sırasında rakiplere bir avantaj verilmemiş olmaktadır.

Mega Killing Squad

İnternetsiz oynanan Android oyunlarından olan Mega Killing Squad, atış kategorisindedir. Otun içerisinde oyuncular komanda rolüne bürünmektedir. Keskin nişancılar kendilerine verilen hedefleri indirerek yollarına devam etmektedir. Üstelik görevler bunlardan ibaret de değildir. Bölümler değiştikçe düşmana karşı farklı stratejiler üzerinden saldırılar düzenlenmektedir. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.