Bedava internet

Android Telefonlarda Oynanabilen En Eğlenceli 3 Oyun

10 Ekim 2019
Android Telefonlarda Oynanabilen En Eğlenceli 3 Oyun

Android Telefonlarda Oynanabilen En Eğlenceli 3 Oyun. Android oyunları sayesinde boş zamanlar artık daha eğlenceli hale gelmektedir. Üstelik oyunların büyük bir bölümünden ücret talep edilmemektedir. Böylece istediğiniz ya da merak ettiğiniz oyunlara para ödemeden deneyimlemek avantajını elinizde bulundurabilirsiniz. İşte son aylarda en çok indirilen 3 Android oyunu.

Merge Dragons!

“Merge Dragons!” oldukça eğlenceli bir oyun olarak kullanıcılarına sunulmaktadır. Oyun içerisinde farklı ejderhalar ve geliştirilmeye açık bölümler bulunmaktadır. Uygulamanın sevilen Android oyunları arasında yer almasının nedeni de kişisel olarak geliştirilebilmesidir. Oyuncular en ileri seviyelere geçebilmek için kendi ejderha kamplarını oluşturmak zorundadır. Bunun için ejderhalar birbirleri ile eşleştirilmelidir. Aynı zamanda “Yaşam Özü” gibi ekstra yardımcılarla bölümlerin kısa süre içerisinde tamamlanması da sağlanabilmektedir.

Subway Surfers

Android popüler oyunları arasında bulunan Subway Surfers ile birlikte maceraya siz de ortak olabilirsiniz. Oyunda birden fazla karakter kullanıma hazır şekilde bekletilmektedir. Oyuncular istedikleri karakterleri elde ettikleri başarılar sonrasında açabilmektedir. Üstelik oyunda başarılı olabilmek için sadece trenlerden kaçınmak yeterlidir. Bunun için ise hamlelerin bir hayli hızlı şekilde yapılması gerekmektedir. Oyunda eğlencenin maksimumda devam etmesi için mekân güncellemelerine önem verilmektedir. Böylece her daim aynı istasyonda oynamak yerine farklı şehirlerin tren istasyonlarından koşuya başlanması da mümkündür.

Clash of Clans

Uzun zamandan bu yana en sevilen Android strateji oyunlarından biri olarak gösterilen Clash of Clans, pek çok kullanıcıya hitap etmektedir. Oyunda amaç kişilerin kendi köylerini kurmasıdır. Bu şekilde başlayan oyunda oyuncular kendi klanlarına sahip olabilmektedir. Ya da direkt olarak var olan klanlardan birine katılım sağlamak da mümkündür. Oyunun macera oranını artıran şey ise klan savaşlarıdır. Savaşlarda en iyi kararları alan klanlar kazanmaktadır. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.