Bedava internet

Arayanı Kolay Bil Türk Telekom Hediye 1 GB İnternet Kazan

03 Temmuz 2019
Arayanı Kolay Bil Türk Telekom Hediye 1 GB İnternet Kazan

Sponsorlu Bağlantılar

Türk Telekom Arayanı öğrenme servisini kullan hediye 1 gb internet kazan. ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyasıyla sizde ücretsiz 1 gb sahibi olun.

Yapılan kampanya ile ArayanıBil Plus’a abone olanlara 1 GB İnternet Paketi bedava! Bu servise ilk defa abone olanlar kampanyadan yararlanarak bedava internet paketlerini hemen alıyorlar. ArayanıBil Plus servisine abone olanlar hem hiçbir aramayı kaçırmıyorlar hem de anında 1 GB’lık internet paketine sahip oluyorlar. Arayanı Bil Plus hizmeti ücretli bir hizmettir. Bu hizmeti satın aldığınızda kampanya ile hattınıza aldığınız pakete göre haftalık ya da aylık 1 GB bedava internet tanımlanır. Hattınıza tanımlanacak olan kullanım hakkını gelecek olan onay mesajından sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası Ücretlendirme Detayı

  • ArayanıBil Plus servisinin aylık ücreti vergiler dahil 3,49 TL’dir.
  • ArayanıBil Plus servisinin 6 aylık ücreti vergiler dahil 17,49 TL’dir.

Servis üyeliği, iptal edilmediği taktirde otomatik olarak yenilenir. Aylık abonelik tipi ayda bir, 6 aylık abonelik tipi ise 6 ayda bir otomatik olarak yenilenecektir.

ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

  • Aylık abonelik için: PLUS yazıp 7065’e gönderin.
  • 6 Aylık abonelik için PLUS yazıp 7066’ya gönderin.
  • Aylık abonelik yaparsanız haftalık 1 GB, 6 aylık abonelik yaptığınızda ise aylık 1 gb hediye internetten faydalanırsınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.