Bedava internet

Arkadaşınla Paylaş Turkcell Dergilik 1 GB Bedava

04 Temmuz 2019
Arkadaşınla Paylaş Turkcell Dergilik 1 GB Bedava

Bu kampanyayı arkadaşınla paylaş Turkcell Dergilik 1 GB bedava internet kampanyasından o da faydalansın. Hem siz hemde arkadaşınız bedava internet sahibi olun. Dergilik ile Tanışma 1GB Kampanyası ile 1 haftalık 1 gb internet kazanabilirsiniz.

Uzun süreden beri devam eden bu kampanyayı yapmayı unutmayın. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşarak onlarında Turkcell Bedava internet almasına yardımcı olabilirsiniz. Bu kampanya sayesinde gerekli koşullara sahip aboneler Dergilik uygulamasını yükler, ücretsiz giriş yapar, haftalık 1 GB mobil internet hediyesini kazanırlar. Kampanya 31 Ocak 2020 tarihine kadar katılıma açık olacak. Bedava 1 GB kampanyasına katılım ücretsizdir. Kampanyadan yararlanmak için Dergilik uygulamasını telefonunuza yükleyin, uygulamaya ücretsiz giriş yapmanız gerekir. Ücretsiz haftalık 1 GB mobil internet paketi hakkınız bittiğinde mevcut internet tarifeleri üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Dergilik indirdim ama 1 GB Internetim gelmedi. Neden?

1 GB Internet hediyesine sahip olmak için ön-koşul Dergilik indirme olup tek koşul Dergilik indirme değildir. Bu koşula ek olarak, son 1 yıl içerisinde Dergilik uygulamasına ilk defa giriş yapmış olmanız gerekir. Son 1 yıl içinde daha önceden 1 ve 1 den fazla uygulamayı açıp giriş yapmış olanlar 1 GB hediyesinden yararlanamayacaktır.

Turkcell Dergilik Haftalık 1 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

  • Dergilik Uygulamasını Telefonunuza yükleyip giriş yapmanız gerekir.
  • Hattınıza gelecek tanımlama mesajından sonra hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Whatsapp butonunu kullanarak bu kampanyayı arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.