Bedava internet

Turkcell Bedava internet

27 Haziran 2020
Turkcell Bedava internet

İletişim konusunda en çok kullanılan paket türü internet oluyor. Güncel kampanyalar ile hediyeler alan gsm operatörü müşterileri bedava internet ve daha fazla içeriğe sahip olabiliyorlar. Turkcell’de hediye kazanmak için genelde mobil uygulamaları üzerinden işlem yapıyorlar. Bir kaç dakika da bedava internet kazanabileceğiniz kampanyalar aşağıdaki gibidir. Bu kampanyalara katılarak Turkcell Bedava internet kazanabilirsiniz.

Sürpriz Nokta Bedava internet

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyasına katılarak farklı hediyeler alabilirsiniz.

Nasıl Yapılır?

  • BiP Keşfet bölümünde bulunan Sürpriz Nokta kanalını takip edip, ilgili lokasyonlara giden aboneler sürpriz hediyeler kazanırlar.

28 Günlük Dijital 2 GB Kampanyası

Kampanyadan yararlanmak çok basit. Dijital Operatör uygulamasından ya da turkcell.com.tr’den kampanya dahilinde belirtilen paketleri kredi kartı ya da banka kartınızı kullanarak yükleyin, 4 hafta geçerli yurt içinde kullanabileceğin hediye 2 GB internet kazan.

Kampanya kapsamında olan paketler: Uçuran 6 GB Paketi, Uçuran 6 GB Plus Paketi, Uçuran 8 GB Paketi, Uçuran 8 GB Plus Paketi, Uçuran 10 GB Paketi, Uçuran 10 GB Plus Paketi, Uçuran 14 GB Paketi, Uçuran 14 GB Plus Paketi, GNÇ Süper 6GB Paketi, GNÇ Süper 8GB Paketi, GNÇ Süper 10GB Paketi, GNÇ Süper 12GB Paketi, GNÇ Süper 14GB Paketi, Özel Üçlü 3 GB Paketi, Süper Avantaj 5 GB Paketi, Süper Avantaj 6 GB Paketi, Süper Avantaj 8 GB Paketi, Süper Avantaj 10 GB Paketi, Süper Avantaj 11 GB Paketi, Süper Avantaj 12 GB Paketi, Süper Avantaj 14 GB Paketi, Süper Avantaj 16 GB Paketi.

Turkcell Kim 1 GB Bedava internet ister? Kampanyası

BiP Uygulamasından Kim 1 GB ister oyununu oynayıp bedava 1 GB internet kazanın.

BiP Bil Kazan 1 GB Bedava internet kampanyası

BiP Uygulaması üzerinden Bil Kazan kanalını takip et. 1 GB hediyeyi kazanmak için ücretsiz yarışmaya katıl.

Kart Kayıt Kampanyası: TL yada paket yükleme işlemlerini kayıtlı kredi kartı ya da banka kartını kullanarak Dijital Operatör veya turkcell.com.tr üzerinden yapın; hediye 2 GB kazanın.

BiP #senyapdiye Mobil Ödeme İzni Kampanyası: Alışverişini Turkcell faturana ya da faturasız hat kullanıyorsan TL bakiyene yansıtarak yapmaya izin verin, internet kazan.

Kupon Biriktir Kampanyası: Bu kampanya ile 5 GB’A kadar bedava itnernet kazanın. Kampanyaya katılım için Bizce Uygulamasını yükle her gün kuponları topla sonra da hediyeni al.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.