Bedava internet

Turkcell Bedava internet Paketi 2019 – 15 GB Hediye Nasıl Yapılır?

19 Eylül 2019
Turkcell Bedava internet Paketi 2019 – 15 GB Hediye Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava internet kampanyası ile Turkcell 2019 Yılında çok fazla internet hediyesi verip müşterilerini mutlu ediyor. Turkcell bedava internet nasıl yapılır?


Turkcell Bedava internet Paketi kampanyası ile Turkcell 2019 Yılında bol bol internet Hediyeleri verip abonelerini memnun etmeye devam ediyor.

Yeni Hat 8 GB Bedava internet

Turkcell 2019 Kampanyası – 8 GB Hediye

Turkcell’e yeni gelecek olan müşterilerin katılıp faydalanabileceği bir kampanyadır. Turkcell’den 8 GB bedava internet hakkını kazanmak için burayı mutlaka detaylı bir şekilde okuyun. Bu kampanya sayesinde 2019 yılında internetsiz kalmayacaksınız. Türkiye’nin en doğru ve güncel hediye internet bilgisi paylaşan sayfası olan bedavagb.com sizlere 2019 yılında alabileceğiniz bütün kampanyaları bir arada paylaşıyor.

 • Bu kampanyadan faydalanabilmek için Turkcell resmi internet sayfasından yeni bir hat talebinde bulunmanız gerekir.

Yeni Hat Hediyesi (Güncel 8 Eylül 2019 tarihinde eklendi)

Yeni hat alan aboneler hatları aktif olduğunda Kampanyaya katılmak için HAT HEDIYESI 5 GB yazıp 2200‘a göndermesi gerekir. Daha sonrasında yapacağı yüklemeler karşılığında 3 ay 5 GB bedava internet kazanır. Minimum 25 TL yükleme ya da paket satın alması gerekir.

Hediye internet Nasıl Yapılır 2019 Turkcell

Bütün kampanyaları sıralamadan önce Turkcell 2019 yılı için yapmış olduğu hediye internet paketi kampanyalarını inceleyelim ve en çok hangi kampanya daha fazla internet hediye etmiş kontrol edelim. Eğer hala süresi bitmemiş kampanyalara katılmadıysanız, bu yazımızı okuyarak nasıl katılacağınıza dair bilgilere ulaşabilirsiniz.. Bedava internet haberinin sonunda BEDAVA İNTERNET PAKETİ GARANTİ yollarının hepsini öğrenmiş olursunuz. Şimdiye kadar farklı sayfalarda okuduğunuz kampanyaları unutun. Bedavagb.com olarak size bütün kampanyaları nasıl yapacağınızı en ince ayrıntısına kadar anlatacağız.

Şuana kadar en çok ilgi gören kampanyalar aşağıda sıralanmıştır.

Yukarıda yer alan başlıklarda ki, BiP, Salla Kazan gibi kampanyaların nasıl yapılacağını yazının devamında bulabilirsiniz.

İle Özel Turkcell

İle Özel Fırsat Kampanyası – Turkcell 2 GB Bedava internet 2019

16.05.2019 itibarıyla kampanyalı fırsattan son 90 gün içerisinde sadece Adana, Afyon, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Edirne, Gaziantep, Hatay, İzmir, Konya, Mersin, Sakarya, Şanlıurfa illerinden yeni bir hat alıp ya da numarasını taşıyıp Turkcell’e gelen faturalı ve faturasız bireysel ses hatları belirtilen kampanya koşullarına sahipse faydalanabilirler

Kampanyada yapılan son güncelleme sonucu ayrıca Adana, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Osmaniye illerinde kampanya başlangıç tarihi itibarıyla faturasızdan faturalıya geçen müşteriler yararlanabilirler. 12.11.2018 tarihinden sonra ise Gaziantep, Hatay, Manisa, Zonguldak illerinde de faturasızdan faturalıya geçmeleri durumunda fırsattan faydalanabileceklerdir.

Bip Bedava internet 2019 Turkcell Kampanyası

Güncel Kampanyaların bir çoğu bip üzerinden Turkcell abonelerine sunulmaktadır. Eğer hala BiP uygulamasını hala telefonuna yüklemediysen Google Play ya da App Store mağazalarından telefonuna yükleyebilirsin. Bu sayede en güncel kampanyalara ilk sen katılabilirsin.

Aylık Hediye 2 GB Kampanyası 2019 Turkcell Bedava internet

Bu kampanya faturasız aboneler içindir.

 • BiP’te yer alan Enflasyon ile Mücadele Kanalı içinde yer alan Hediye 2GB Kampanyasına katılın 45 TL ve üzeri paket yükleyin anında 30 gün geçerli 2GB internet kazanın.

SİM Kupon Biriktir Kampanyası 1 GB – 2 GB – 3 GB – 4 GB Bedava internet

Ücretsiz internet paketinden hem faturalı hem de faturasız hat kullanan müşteriler yararlanabilirler.

SIM mobil uygulamasının ana sayfa bölümünden kupon biriktir kampanya bölümüne hemen giriş yapıp günlük kuponlar yüklendikten sonra kuponları alın. Belirlenen miktara ulaştıktan sonra uygulama içinden faydanın yanında yer alan yükle butonuna dokunup faydalarınızı alabilirsiniz.

 • 15 Kupon – Haftalık 1GB
 • 30 Kupon – Haftalık 2GB
 • 45 Kupon – Haftalık 3GB
 • 60 Kupon – Haftalık 4GB
Turkcell GNÇ Çatlat

GNÇ Çatlat Bedava internet Nasıl Yapılır Turkcell

Kategori: Faturalı Hat – Cepten İnternet , Hazır Kart – Cepten İnternet

Kampanyadan yararlanmak için GNÇ uygulamasını yüükleyin. Daha sonra “ÇATLAT” bölümüne giriş yapın. İlk girişte karşınıza çıkan 2 yumurtayı kırdıktan sonra hediye kazanacağın haftanın 2 gününü belirle. Hediye günlerinde “ÇATLAT”a tekrar giriş yap ve yumurtanı kır hediyeni kazan.

Dergilik Turkcell

Dergilik 1 GB Bedava internet Paketi Turkcell 2019

Katılabilecek abone statüleri: Faturalı Hat – Cepten İnternet , Hazır Kart – Cepten İnternet

Son 1 yıl içinde Dergilik uygulamasına giriş yapmadıysanız bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

 • Dergilik uygulamasını hemen telefonuna indir, ücretsiz giriş yap, haftalık 1 GB mobil internet hediyesini sende kazan.
Web 1 GB Kampanyası Turkcell Bedava internet

Turkcell Web 1 GB Aylık Bedava internet Kampanyası

Bu kampanyadan sadece bireysel faturasız Turkcell aboneleri yararlanabilecektir.

Uçuran 4 GB, Uçuran 4 GB Plus, Uçuran 6 GB, Uçuran 6 GB Plus, Uçuran 8 GB, Uçuran 8 GB Plus, Uçuran 10 GB, Uçuran10 GB Plus paketlerinden herhangi birini turkcell.com.tr ya da Dijital Operatör Uygulaması aracılığıyla kredi kartınız ya da banka kartınız ile satın aldığınızda 30 gün geçerli 1 GB kazanırsınız.

Turkcell Faturalı Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır?

Faturalı hat sahiplerinin faydalanabileceği kampanyalar aşağıdaki gibidir. Yukarıdaki bazı kampanyalardan faturalı hat sahipleri de yararlanabilirler.

Otomatik Ödeme Turkcell Bedava internet

Otomatik Ödeme Talimatı Bedava 5 GB İnternet Turkcell

Hediye hakkını alabilmek bireysel ses hattı sahibi olmanız gerekir. 5 GB internet paketi sadece yurt içi internet hizmetinden yararlanılırken kullanılabilir.

 • Kampanya hakkınızın yüklenmesi için talimat verdikten sonra ilk otomatik ödeme talimatlı ödemeden sonra gerçekleşir.

Paycell ile 2. Fatura Ödemeye 2 GB Hediye Turkcell Kampanyası

Paycell ile fatura ödeyen Turkcell’liler yine kazanıyor. 1 Mayıs – 30 Ağustos tarihleri arasında Paycell uygulamasını kullanıp ya da Turkcell mağazalarından yapacağınız ikinci kurum faturası ödemelerinizde 2 GB internet hediyesine hak kazanırsınız. 

Turkcell Bedava internet Paycell Kart 50 TL Yükle Haftalık 1 GB, toplamda 3 GB

Paycell Kart’ına her 50 TL yükleme işlemine Haftalık 1 GB, toplamda 3 GB internet kazanırsınız.

Turkcell Paycell

Paycell Kart ile Her 100 TL Harcamana 500 MB Bedava internet Turkcell’de

2019 sonuna kadar devam eden bu kampanyaya katılmak için şunları yapmanız gerekiyor. Paycell Kart sahibi olan Turkcell aboneleri her 100 TL harcamasında 500 MB internet kazanıyor! Paycell Kart’ını Turkcell Mağazaları’ndan ya da turkcell.com.tr’den hemen alıp, kullanmaya başlayın.

Turkcell Kim 1 GB Bedava internet İster Kampanyası 2019

Kampanyaya katılmak için BiP uygulaması üzerinden Kim 1 GB ister yarışmasına katılın. Yarışmaya başlayın ve aşamalı soruları doğru yanıtlayarak büyük ödül olan 1 GB bedava interneti almaya siz de hak kazanın. Kampanyadan faturalı ve faturasız Turkcell aboneleri katılabilecekler.

Turkcell Telefon

Rahat Haydi Gel 1 GB Bedava internet –  Turkcell Hediye Kampanyası

Kampanyadan sadece yeni Turkcell aboneleri yararlanabilecektir. Son 90 gün içinde Turkcell Rahat Tarife’ye numara taşıma ya da yeni hat alarak gelen aboneler arasından Rahat Paket alan bireysel müşteriler kampanya faydasından yararlanmaya başlayacaklardır. Kampanya dahilinde Rahat Paket alan müşterilere tarifelerine ek olarak yurt içinde kullanabileceği 1 GB yurtiçi internet paket aldıkları her ay hediye edilir.

Daha fazla kampanya için Turkcell bedava internet 2020 sayfasına bakmayı unutma.

Rahat Paket almayan abonelere kampanya hakkı tanımlanmaz. İlgili aboneler Turkcell Rahat Tarife’ye gelişinin ardından 12 ay boyunca kampanyadan yararlanabilecek olup, paket almadığı aylarda hediye fayda tanımlanmaz . Kampanya faydası otomatik olarak yüklenir. Katılım için ek bir mesaj göndermeye ya da işlem yapmaya gerek yoktur.

Yenilendi: BiP yıldızları kampanyasıyla da mesaj göndererek bedava internet kazanabilirsin.

Turkcell Bedava İnternetin Faydaları

İnternet, 1991 yılında kullanılmaya başlayan bir ağdır. İlk zamanlar kullanımın belli yerlerle sınırlandırıldığı bilinmektedir. Ancak 2000’li yıllara yaklaşıldığında teknoloji de artık imkân verdiği için kullanımlar evlerden de yapılır hale gelmiştir. 90’lı yılların sonunda yavaş olmasına karşın internet kullanımı 2000’li yılların başlarında maksimumlara ulaşmıştır. Bu durumda internetin faydaları ve insanların hayatlarına getirmiş olduğu kolaylıklar büyük belirleyiciler olmuştur.

Faydalı Kullanım için Turkcell Bedava internet

Bilgisayar ve internet kullanımında herkesin kendine özel sebepleri bulunmaktadır. Öncelikle artık internet sayesinde bilgi erişimi saniyelere indirgenmiştir. Bu durum özellikle ödev ya da tez hazırlayan, bir araştırma konusu olan kişilere büyü yarar sağlamaktadır. İnternetin önemli faydaları arasında sosyal aktiviteler de sayılabilmektedir. Bilindiği üzere günlük yaşamda fiili olarak arkadaşlıklar kurmak bireylere maddi sıkıntı yaşatabilmektedir. Oysaki internet üzerinden ücretsiz olarak farklı insanlarla muhabbet edilebilmektedir. Bunun yanı sıra muhabbetler esnasında karışlıklı oyunlar oynamak, belli bir konu üzerine konuşarak bilgi edinmek de mümkündür. İnternetin faydalı kullanımı tamamen kişilerin attığı adımlar neticesinde kendini belli etmektedir.

Turkcell Bedava internet Nasıl Yapılır? 2019 Hediyeleri

Güncel ve en çok talep gören kampanyalar aşağıdaki gibidir.

Turkcell Kurumsal bedava internet  Kampanyası 2019

Turkcell Salla Kazan Bedava internet Paketi 2019

Turkcell Bip Bedava internet 2019

Turkcell Enflasyonla Mücadele Bedava internet 2019

Başlıklar

Bu yıl Bip bedava internet, Salla Kazan Hediyesi 2019 gibi kampanyalar en çok tercih edilen hediyeler oldu. Yapılan haftalık ve aylık bedava internet kampanyaları herkesin işine yarıyor. Senin için yapılan Turkcell bedava internet kampanyalarından ilk haberdar olmak istemez misin? O zaman bildirimleri kabul etmeyi unutmayın. Milyonlarca müşteriye ulaşmış bir gsm operatörü olan Turkcell, abonelerine ücretsiz hediyeler verdiği kampanyalar düzenliyor. Turkcell gsm operatörü Türkiye’de faaliyet göstermeye başladığı günden itibaren bu zamana dek geçen sürede en çok Turkcell mobil, Turkcell kurumsal ve Hediye internet Kampanyası yaptığı dönem 2019 yılı oldu. Turkcell’in müşterileri için yaptığı kampanyaları genel anlamda kontrol edecek olursak, hemen hemen bütün özel günlerde müşterilerine BEDAVA İNTERNET hediyesi verdi. Bunun yanı sıra yine abonelerine BEDAVA DAKİKA ve ayrıca BEDAVA SMS gibi hakları da ücretsiz olarak sundu.

Yeni Kampanyalar çıktıkça burada sizlerle paylaşılacaktır.

Dikkat Edilmesi Gereken Bazı Hususlar;

İnternet Erken Bitiyorsa Ne Yapmalı?

Günümüzde internet kullanım oranları oldukça büyük rakamlara ulaşmış durumdadır. Artık hemen hemen herkes gerek bilgisayarlarından gerek mobil cihazlarından internete bağlanmaktadır. İnternet erken bittiği zaman ise devreye bedava internet kampanyaları giriyor. Bu sayede iletişimlerden bilgi erişimlerine kadar pek çok işlem saniyeler içerisinde tamamlanabilmektedir. Ancak internet kullanımı sorunlara yol açmıyor da değildir. Pek çok kullanıcı internet kullanım kotalarını kısa süre içerisinde doldurmaktadır. Peki, bu duruma düşmemek için nasıl bir yol haritası izlenmelidir veyahut internet erken bitiyorsa ne yapmalıdır?

Dikkat Edilmesi Gerekenler ve Bedava internet Kampanyaları

Kota, internetin kullanımını sıralayan bir sistemdir. Pek çok kişi sınırsız internet kullandığını zannetmektedir. Güncel olan operatör kampanyaları ile bedava internet almayı da unutma. Ancak belli aşamalardan sonra internet kesilmemesine karşın yavaşlamaktadır. Bu da kotanın aşıldığı anlamına gelmektedir. İnternetin çabuk bitmemesi için yapılacaklar arasında modemlere iyi şifreler koymak yer almaktadır. Özellikle şifresiz olan modemlere herkes bağlandığı için kotalar kısa sürede dolmaktadır. Belli aralıklarla modem şifrelerini değiştirmek de bu açıdan önerilenler arasındadır. Kullanıcılar hangi sitelere giriş yaptıklarına da dikkat etmeyi unutmamalıdır. Video oynatma siteleri internet kotasını hızlıca doldurmaktadır.

İnternet Nasıl Kullanılmalı?

İnternet, kullanım oranı her geçen gün artan ve dünya çağında olan bir iletişim ağıdır. Bazı ülkeler internet kullanımı açısından yerinde saymaktadır. Ancak Türkiye, internet kullanımı açısından oldukça ileri seviyelerdedir. Üstelik yapılan araştırmalara göre ülkemizdeki internet kullanım oranları giderek artmaktadır. Bu durumun olumlu mu yoksa olumsuz mu olduğu ise bakış açısına göre değişim göstermektedir. Fakat insanların büyük bir bölümü internet nasıl kullanılmalı bilmediği için bu teknolojiyi sadece insanlarla sohbet etmek ya da sosyal medya hesaplarına giriş yapabilmek için değerlendirmektedir.

Doğru İnternet Kullanımı

Günümüzde internet üzerinden yapılamayan işlem neredeyse yoktur. Ancak doğru internet kullanımı olmadan gerçekleştirilen işlemlerden maksimum fayda alınamamaktadır. Özellikle çocukların kontrolsüz internet kullanımı neticesinde hem beyinlerinde hem de ahlaki yapılarında sıkıntılar oluşabilmektedir. Bu neden yüzünden çocuklar yetişkinlerin gözetiminde ve belli saatlerde internet kullanmalıdır. Aynı şekilde vaktinin büyük bölümünü internette farklı sitelerde harcayan yetişkinler, büyük bir zaman kaybı yaşamaktadır. Bunun yerine internet, faydalı bilgilere kolay şekilde erişim sağlamak amacıyla kullanılmalıdır.

Çocukların İnternet Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Yetişkinlerde ve çocuklarda internet kullanımı ne yazık ki benzerlik göstermektedir. Bu durumda gereken bilincin sağlanmamış olması etkin rol oynamaktadır. Pek çok evde hem yetişkinlerin hem de çocukların sınırsız internet erişim hakkı bulunmaktadır. Yetişkinler için bile bağımlılık yaratabilen internet kullanımı çocuklar için de büyük tehlikeler barındırmaktadır. Bu ve buna benzer nedenler yüzünden çocuklarda internet kullanımı belli kurallar çerçevesinde gerçekleştirilmelidir. Böylelikle internet kullanımı zararlardan ziyade faydaları ile kendini gösterecektir.

Çocukların İnternet Kullanım Saatleri

Çocukların internet kullanımı saatlere indirgenmelidir. Bu saatler ise genel çerçevede ödev araştırmaları için değerlendirilmelidir. Ancak bazı aileler çocuklarını çok sıktıkları için ilerleyen zamanlarda büyük sıkıntılar da yaşanması muhtemel olmaktadır. Sorunların yaşanmaması için haftanın belli günlerinde video ve oyun ödülleri de verilebilmektedir. Fakat çocukların hangi sitelere giriş yaptığı muhakkak takip edilmelidir. Ayrıca kullanım saatleri de abartılmamalıdır. Ekstrem durumlar söz konusu olmadığı takdirde bir ya da iki saatlik internet erişiminin çocuklar açısından yeterli olduğu akıllardan çıkarılmamalıdır.

Mobil İnternet Ne İşe Yarar?

Günlük yaşamda artık internet bağlantısı her şey demektir. İnsanlar birbirleri ile iletişimi online sistemler üzerinden kurmaktadır. Bu da mobil internet kullanımının oranlarının artmasını sağlamaktadır. Mobil internet ile birlikte iletişimler görsel şekilde de yapılabilmektedir. İnternet üzerinden görüntü aramaların yanı sıra fotoğraf ve video gönderimleri de mobil internet ile her yerden yapılabilmektedir. Mobil internet ne işe yarar için gerçekleştirilen açıklamalar kapsamında iletişimin yanı sıra farklı unsurlar da sayılabilmektedir. Sayılan içerikler, mobil internet kullanımının faydaları arasında gösterilmektedir.

Mobil İnternet Faydalı Mı?

İnternet ancak doğru bir şekilde kullanıldığında fayda getirmektedir. Mobil internet için de aynı şey söz konusudur. Öncelikle iş hayatına mensup olanlar için mobil internetin faydaları yadsınamamaktadır. Çünkü önemli maillerin takipleri, mail ya da belge gönderimleri tamamen internet üzerinden yapılabilmektedir. Ülkemizdeki internet çekim hızının yüksek olması da sağlanan faydalar arasında bulunmaktadır. Böylelikle iş için ya da sosyal hayat için kullanımı sağlanan mobil internetten donma ve hız düşüklüğü sıkıntıları görülmemektedir.

Kendini Tanı Tarifeni Seç

İletişim, insanlık çağının varoluşundan beri bulunan, yemek yemek, su içmek gibi bir ihtiyaçtır. Çünkü insan sosyal bir varlıktır. Çevresiyle sürekli iletişim halindedir. Günümüzde de iletişim deyince ilk aklımıza gelen internettir. İnternet denilince de elimizden hiç eksik olmayan telefonlarımızda kullandığımız mobil tarifeler akla gelmekte. Rekabet ortamının yarattığı farklı tarifeler de işimizi kolaylaştırmakla beraber aynı zamanda kafa karışıklığına da sebep olabiliyor. Tercih aşamasında önümüze sunulan pek çok paket işi zorlaştırabiliyor. Burada ilk düşünülen operatörün çekim kuvveti olmalı.

Çekmeyen bir hatla isterse binlerce gb hediyeniz olsun kullanamadıktan sonra hepsi çöp olup gidiyor. Kullanılmayan dakikalar ve SMS ler de cabası. İyi çeken bir operatörden sonra ikinci aşama da ihtiyaçları belirlemek olmalı. Kimi insan konuşmak yerine yazmayı tercih ederken, kimi de ben yazamam hem görür hem konuşurum deyip görüntülü konuşmayı tercih edebilir. Tabi birde sosyal medya gerçeği söz konusu. Yediğimizden gezdiğimiz yere kadar paylaşımlarda bulunduğumuz, You tube yeni düşen videoları izlemekte yarıştığımız şu günlerde internetin miktarı da azımsanamayacak kadar büyüktür.

Turkcell İnternetten Nasıl Oyun Oynanır?

İnternet ilk kullanım yıllarında bir bilgi ağı işlevi görmüştür. Üstelik internetin evlere giriş yapması gerekli teknolojik gelişmelerin tamamlanabilmesi açısından biraz zaman gerektirmiştir. Ancak artık internet hem bilgisayarlardan hem de mobil cihazlardan anında erişim kurulabilen bir aracıdır. Üstelik araştırma yapmanın yanı sıra internetten oyun oynamak da film ya da dizi seyretmek de mümkündür. Mümkün olan bu tip ayrıcalıklar için herhangi ekstra ücret talepleri de istenmemektedir.

Hangi Oyunlar İnternetten Oynanabilir?

Online oyun piyasası devamlı bir gelişim içerisindedir. Bundan kaynaklı internetten oynanan oyunlar sabit değildir. Piyasaya her daim yeni bir oyun giriş yapabilmektedir. Oyun meraklılıkları en popüler savaş ve strateji oyunlarını hem bilgisayarlarından hem de mobil cihazlarından 7/24 oynayabilmektedir. Ancak oyun demek savaş ve stratejiden ibaret değildir. İnternette çocukların zekâ gelişimlerine fayda sağlayacak, onların renkleri ve kavramları örenmelerine yardımcı olacak oyunlar da bulunmaktadır. Son olarak internet üzerinden okey gibi şans oyunlarını canlı ve kesintisiz bir biçimde oynamak da mümkündür.

Mobil İnternete Nasıl Bağlanılır?

Akıllı cep telefonları artık internet bağlantılarının vazgeçilmezleri haline gelmiştir. Bu neden yüzünden piyasada mobil internet kavramı türemiş durumdadır. Bireyler mobil internet sayesinde herhangi bir kablolu ağa bağlanmak zorunda kalmadan internete giriş yapabilmektedir. Hemen herkes tarafından bilinen mobil internet yine de belli özel yöntemler üzerinden sunulmaktadır. Bundan kaynaklı olarak mobil internete nasıl bağlanılır konusunda temel açıklamalar yapılmaktadır.

Mobil İnternet Bağlantısı

Cihazlarını yeni satın almış olan kimselerin internet bağlantılarını tamamlamaları için belli ayarları yapmaları gerekmektedir. Mobil internet ayarları kapsamında gerçekleştirilen işlemlerin yakın geçmişe kadar manuel şekilde gerçekleştirilmesi bir zorunluluk olarak gösteriliyordu. Ancak telekomünikasyon devleri artık işlemleri otomatik bir şekilde halletmektedir. Yeni hat alımları için de aynen şey geçerlidir. Ayarların tamamlanmasından hemen sonra kişilere bilgi mesajları gönderilmektedir. Kullanıcıların mobil internet bağlantısı sağlamaları için yapmaları gereken tek şey mobil verilerini açmaktan ibarettir. Üstelik açılan mobil verilere belli kısıtlamalar da getirilebilmektedir. Kısıtlamalar sayesinde internet paketlerinin kısa süre içinde bitmesinin de önüne geçilmiş olmaktadır.

Mobil İnternet Nedir? Wi-fi İnternetten Farkları Nelerdir?

Teknolojinin insanlığa kazandırdığı en önemli etkenlerden biri kuşkusuz internettir. İletişimin, bilgi birikimlerinin ve paylaşmanın en kolay yolu olan internet, günümüz koşullarında yerini mobil internete bırakmıştır. Mobil internet, yönlendirici, kablo ya da telefon hattına gerek duyulmadan, bir anlamda bulunulan konuma bağlı kalmadan internete erişmek anlamına gelmektedir.

İnternete bağlanabilmek için wi-fi, kablolu ya da kablosuz modem ve telefon hattı gibi unsurlar gerekirken, mobil internette bu zorunluluk ortadan kalkmıştır. Mobil internetten faydalanabilmek için gerekli olan tek şart, cihazın bağlı olduğu operatörün bir erişim noktasına bağlı olması yani telefonun çekiyor olmasıdır.

Wi-fi internet olarak adlandırabileceğimiz internet ile mobil internet arasında farklar vardır. Mobil internete bağlanabilmek için herhangi bir dış donanıma gerek duyulmazken, diğer internette wi-fi kullanımı için telefon ve modem olması şarttır.

İlk olarak 1991 yılında basit hızda kullanılmaya başlanan mobil internet, günümüzde hız ve kalite açısından yepyeni bir devrim niteliğinde olan 4,5 G sürümüyle, tüm dünya ile birlikte ülkemizde de kullanılmakta ve mobil internetin ayrıcalıklarını fazlasıyla yaşatmaktadır.

Turkcell Bedava Mobil İnternet Neden Hızlı Biter?

İnternet kullanımı zaman içerisinde kendini geliştirerek şeklini değiştirmiştir. İlk başlarda ev telefonları üzerinden kablolu şekilde sağlanan bağlantılar zaman içerisinde yerini Wi-Fi sistemlerine bırakmıştır. Günümüzde bu sistemin yanı sıra mobil internet hükmünü sürmektedir. Mobil internet sayesinde akıllı cihazlarla anında internete bağlantı kurulabilmektedir. Üstelik kullanımlarla birlikte bilgisayarlarda yapılan işlemlerin neredeyse tamamı gerçekleştirilebilmektedir. Bu da mobil internet aşım sorununu gündeme getirmektedir. Çünkü pek çok bireyin interneti kısa süre içerisinde bitmektedir.

Mobil İnternetin Bitmemesi İçin Neler Yapılmalıdır?

Piyasada mobil internet neden hızlı biter sorusunun yanıtını arayan pek çok farklı kişi vardır. Öncelikle bu sorunun değişik yanıtları olduğu bilinmelidir. Otomatik güncellemeler en önemli yanıtlardan biridir. Alınan her cihazda otomatik güncellemeler açık şekilde bulunmaktadır. Bu da cihazların uygulamalarını mobil veriden yaparak mobil internetin bitmesine yol açmaktadır. Otomatik güncellemelerin kapatılması bu sorunun giderilmesi demektir. Uygulama indirmelerinin kablosuz internet üzerinden yapılması, mobil verinin devamlı açık tutulmaması ya da mobil veriden video seyredilmemesi de çözüm önerilerindendir.

Turkcell Mobil İnternet Paketleri ve Mobil İnternet Hızlandırma Yöntemleri

Çağımızın en büyük ve en yeni uğraşı olan internet, 7’den 70’e tüm insanlığa hitap ediyor. Peki bu kadar çok kullandığımız internetin bize bir yararı var mı veya internetin faydaları nelerdir gibi soruları yanıtlamak için çok düşünmeye gerek kalmıyor.

İnternet, elimizin altında her daim bulunan ve bilim, sanat veya sosyolojik her türlü bilgiye saniyeler içinde ulaşabildiğimiz geniş bir dijital kütüphanedir. Yeri geldiğinde sosyalleşmek, can sıkıcı zamanları değerlendirmek ve gülüp eğlenmek için kullandığımız evrensel bir platformdur. Bu platformdan faydalanabilmek için internet altyapısına sahip bir modem veya operatörlerin sunduğu mobil data paketlerini satın almamız gerekmektedir.

Operatörlerin olanakları sayesinde mobil internet paketleri sayesinde elinizdeki cep telefonlarından internete erişim sağlayabilirsiniz. Bu paketlerin çeşitleri bol olup istek ve bütçe doğrultusunda satın alabilirsiniz. Paketi almadan önce operatörün size sunduğu taahhütnameyi dikkatlice okumalısınız. Bu sayede cayma hakkınız ve paket içeriği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Paketinizdeki mobil datadan daha fazla verim alabilmek için mobil internet hızlandırma yöntemlerini uygulayabilirsiniz. Cihazınızı açıp kapamak, ağ ayarlarını sıfırlamak, operatör temsilcisi ile görüşmek çözüm olarak denebilir.

Turkcell Zengin İçerikli Faturalı Mobil Tarifeler

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve akıllı telefonların bütün işlerimizde yanımızda olması haliyle seçim yapacağımız paketleri de önemli kılmaktadır. Paket seçimlerimizde dikkat etmemiz gereken internet, sms, dakika ve sosyal platformlar için kullanımımıza uygun tarifeler seçmektir. Yoğun kullandığımız paket içeriklerinin fazla olduğu, kullanmadığımız içeriklerin onlara nazaran daha az olduğu paketleri tercih ederek aşım durumunda fazla ücret ödemekten ve kullanmadığımız içerikler için ücret ödemekten kaçınmış oluruz.

Bunun yanında hem işi, çevresi nedeniyle arama ve sms gibi içerikleri yoğun kullanan aynı zamanda İnstagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarını yani interneti de etkin kullanan tüketiciler için bütün içeriklerin kullanıma sunulduğu tarifelerimizi tercih etmek daha uygun olacaktır.

Zengin içerikli mobil tarifelerimize 12 ay taahhütlü faturalı hatlarla uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Faturalı hatlar için paket aşımlarınızda sizlerin herhangi bir işlemine gerek kalmadan uygun fiyatlarla ek paketlere geçiş sağlanır. Aşım yapmak yerine Turkcell bedava internet kullanın. Ayrıca otomatik ödeme talimatlarınızla fatura günü ve ödeme işlemleri gibi süreçlerle uğraşmanıza gerek kalmaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 43 YORUM
 1. Zeliha dedi ki:

  Yeni kampanyaları bekliyoruz :))

  1. cansu dedi ki:

   Yeni Turkcell haftalık ve aylık bedava internet paketleri de burada sürekli güncel paylaşıalcaktır muhtemelen:)

 2. İhsan CELEBİ dedi ki:

  Türkcell Hediye Kampanyası devam eden müşterilere özel bir seçenek sunuyor mu acaba? Ben yaklaşık 12 yıldır Türkcell kullanıyorum yeni geçenler sanki daha fazla bu hizmetlerden yararlanıyor gibi.

 3. Kevser İNAN dedi ki:

  Genç Türkcelli olarak hattım devam ediyor. Hediye GB olarak bende haftalık alım yapıyorum. Ancak firmanın kendi hediyeleri bana ara sıra denk geliyor. Arkadaşlarım her cuma alıyor ben nasıl alabilirim?

 4. Ahmet SOYAR dedi ki:

  Türkcell hediye paketlerini çoğunlukla yeni üyeler üzerinde daha fazla uyguluyor. Ben kaç yıllık operatöre müşteriyim ben o kadar hediyelerden yararlanamıyorum. Yeni kampanyalar hep yeni üye olacaklara veya olanlara eskilere bir hediye yok

 5. Cennet KESKİN dedi ki:

  Türkcell Haftalık 3 GB hediyesini bende istiyorum. Bana da gönderirmisiniz? Hemen gönderirseniz sınav sonuçlarına bakacağım.

 6. Seyit KEMANCI dedi ki:

  2 GB hediyemiz geldi. Acaba bu hafta için 15 GB acilen gönderebilirmisiniz. Bende kampanyadan yararlanmak istiyorum.

 7. Cemre ATEŞ dedi ki:

  Haydi Gel 1 GB Bedava İnternet istiyorum. Hemen atarmısınız yoksa gün boyu beklemem gerekir mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

 8. Eylül YILMAZ dedi ki:

  Çok teşekkür ediyorum hediye gönderdiğiniz 1 GB elime ulaştı. Yeni bedava GB yüklemesine de katılmak istiyorum. Teşekkürler

 9. Hülya TEKİN dedi ki:

  Arkadaşıma bedava GB kampanyasından 15 GB verilmiş. Bende istiyorum yardımcı olurmusunuz? Ne yapmam gerekiyor bildirirseniz hemen almak istiyorum

 10. Mehmet ULUTAŞ dedi ki:

  Benim şansıma bugün 500 mb geldi. Yarın tekrar deneyeceğim. Her gün bu şekilde hediye vermeye devam edin sizi seviyoruz.

 11. Nejdet FURTUN dedi ki:

  Yurtdışından tatile geldim Yutiçi 5 GB hediyesini almak istiyorum. Daha önce de sizden hediye gelmişti. Tekrar gönderirmisiniz.

 12. Hamiyet İÇLİ dedi ki:

  Samsun’dan yazıyorum kontörlü hattım ver aylık sabit hata geçtiğimde aylık ne kadar hediye GB alabilirim. Türkcelden kontörlü olarak her hafta düzenli 500 MB hediye alıyordum.

  1. bedavagb dedi ki:

   Yapılan kampanyaya göre alacağınız hediye internet değişir. Örnke: Hiç kampanya yapılmazsa alamazsınız.

 13. Zeki DURMUŞ dedi ki:

  Kurumsal bedava internet kampanyanızdan 3 GB hediye geldi. Teşekkür ediyorum. Tekrar dönüş yapacağım.

 14. Arife GÜZEL dedi ki:

  GNÇ uygulamasından sonra 15 GB hediye geldi sayenizde. Çok çok sağolun. Artık hergün sizi takip edip bedava hediyelerimi toplayacağım.

 15. Güven YILMAZ dedi ki:

  Paylaşımlar için özel teşekkürler sayenizde Web 3 GB hediyemi alabildim. Her gün yeni hediyelerle buluşuruz inşallah

 16. Esma SERİN dedi ki:

  Bedava İnternet Paketi çok iyi gitti. GB yok sayılırdı sayenizde 15 GB daha aldım. Artık değişmez mekanımız olacaksınız.

 17. Yakup İŞLER dedi ki:

  Yazı için teşekkürler sayenizde ÇATLAT ile tanıştım ve anında telefonuma 8 GB internet yüklendi. Yeni hediyeleri merakla bekliyoruz. Öğrencilerin vazgeçilmez adresi

 18. Celal ATAK dedi ki:

  SİM Kupon Biriktir diye birşeyden haberim bile yoktu. Arkadaşım sizden hediye GB almış bende girdim yazıdan öğrendim. Yeni yazıları merakla belliyorum. Hatta şu anda bile sayenizde kazandığım 15 GB hediye interneti kullanıyorum. Bedavagb artık sizi bırakmam

  1. Buse Çetiner dedi ki:

   Teşekkür ederiz 🙂

 19. Mehmet ARSLAN dedi ki:

  Hediye olarak söz verilen 4 GB anında hattıma yüklendi. Tekrardan yeni paketlerden istiyorum. Acaba bu mümkün mü

 20. Bahri UŞAK dedi ki:

  Otomatik ödeme talimatı verdim anında 3 GB hattımı yüklendi. Siz olmasanız hiçbirşeyden haberimiz olmayacak. Teşekkürler. Yeni kampanyanıza da katılmak istiyorum.

 21. Melek DİNÇ dedi ki:

  Hergün gelip deniyorum. Sizlere öncelikle teşekkür ederim. Yarın yine geleeceğim. Bugünkü şansıma 2 GB internet geldi. teşekkürler

 22. Selim AKTEPE dedi ki:

  15 GB internet istiyorum banada gönderirmisiniz

 23. Yusuf CENK dedi ki:

  Rahat tarifeyi bende istiyorum bana da hediye olarak bedavagb gönderimi yaparmısınız

 24. Eylül YILMAZ dedi ki:

  Dergilik için acil olarak 3 GB hattımı istiyorum. Gönderimi yine önceki gibi yapabilirmisiniz

 25. Saffet TEMİZ dedi ki:

  Acil olarak bende 4 GB internet istiyorum. Banada gönderirmisiniz?

 26. Ferdi İŞLER dedi ki:

  Hattım için çok acil 15 GB bedava paketinden alabilirmiyim. Hediye gönderiminiz için şimdiden teşekkürler

 27. Kadir EREN dedi ki:

  Gb hediyem geldi teşekkür ederim. Tekrardan katılım sağlamak istiyorum artık günlük olarak alsak daha iyi olur

 28. Feridun AKSU dedi ki:

  Salla Kazan ile 3 GB hattımı tanımlama yapıldı. Sizde 3 Gb hediye tanımlatabilirmisiniz ayrı olarak

 29. GB Avcısı dedi ki:

  Hediye GB lar hepimize geldi teşekkür ederiz. Yeni haberler ve hediyeler ile sizleri takipteyiz

 30. Gençlik Kolu Başkanı dedi ki:

  Bende gencim bende genç paketteki 15 GB hediye interneti istiyorum. Gönderirmisiniz?

 31. Bayram Çocuğu dedi ki:

  Bayram geldi sayılır. Bende yeni paket ve hediye interneti istiyorum. Acil gönderim yaparmısınız?

 32. Asi Gençlik dedi ki:

  Telefonum ve biz sizleri özledik. Yeniden 15 GB hediye gönderimi yaparmısınız :9

 33. Sebepsiz Gülüş dedi ki:

  Salla Kazandan hediye gb larım geldi. Bugün ne kadar mutluyum ben böyle :9

 34. Kampçı Mahmut dedi ki:

  Bedava bip kampanyası çok iyi oldu. Beleş internet için bizde haber bekliyorduk.

 35. Gençlik Ateşi dedi ki:

  Bedavagb.com iyi ki girdin hayatımıza her hafta sayende internete boğulduk. Bu hafta yine 6 GB internetimiz geldi. Seviliyorsunuz…

 36. Ülkü AKÇA dedi ki:

  Bayram hediyelerinden bende faydalanmak istiyorum. Banada bayram hediyesi olarak 30 Gb internet verirmisiniz hediye olarak

 37. Halil dedi ki:

  15GB Internet hediye istiyorum

  1. Admin dedi ki:

   BU SİTE HEDİYE DAĞITMIYOR, bilgi paylaşıyor.! Yukarıda bulunan TURKCELL’in kendi kampanyalarına katılarak BEDAVA İNTERNET alabilirsiniz.

 38. ERGÜN dedi ki:

  İnternet istiyorum

  1. Admin dedi ki:

   Buradaki size uygun kampanyalara katılarak hediye gb alabilirsiniz.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.