Bedava internet

BiP 5 GB internet Paketi

19 Ağustos 2019
BiP 5 GB internet Paketi

BiP uygulamasından mesajlaşıp sesli ve görüntülü arama yapıyorsan bu ek paket tam sana göre. 9,90 TL karşılığında satın alabileceğin ek paket sadece bip uygulamasını kullanırken geçerlidir.

Yeni nesil iletişim platformu BiP ile sevdiklerinle doya doya konuş mesajlaş diye 5 GB internetin fiyatı sadece 9,90 TL. 28.10.2017 tarihi itibarıyla BiP 5 GB Paketi lanse edilecektir ve 31.12.2018 tarihine kadar satın alınabilir. Bu ek paketten bireysel ve kurumsal müşteriler yararlanabilirler. BiP uygulaması üzerinden gerçekleştirilen kişiden kişiye yapılan sesli, görüntülü ve her yöne aramalarda bu pakete dahildir.

Turkcell BiP 5 GB internet Paketi Nasıl Yapılır?

BiP uygulamasında geçerli 5 gb internet paketini sms yoluyla satın almak için; BiP 5GB yazıp 2222‘ye kısa mesaj gönderin.

Paket dahilinde verilen internet paketi BiP dışındaki uygulamalarda kullanılamaz.

Paketi iptal etmek için: IPTAL BIP 5GB yazıp 2222’a göndererek iptal edebilirsiniz.

BiP uygulamasını yoğun kullanan aboneler için uygun bir pakettir. Bazı tarifelerde bip uygulamasında geçerli hediye internet paketleri de olabiliyor. Tarifenizin böyle bir özeliği olup olmadığını Dijital Operatör uygulamasından kontrol edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.