Bedava internet

BiP Bu 3 Özelliği ile Whatsapp’ı Solladı

18 Eylül 2019
BiP Bu 3 Özelliği ile Whatsapp’ı Solladı

BiP uygulamasının kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor. Kullanıcı sayısının artması ise uygulamanın ne kadar kaliteli olduğunu gösteriyor. Bir çok kişi bu uygulamayı Aramaları bip üzerinden almak için ya da güncel kampanyalardan faydalanmak için kullanıyor. Turkcell müşterisi olmayan mobil cihaz kullanıcıları ise BiP uygulamasını bu 3 özellikten dolayı tercih ediyor.

10 kişiyle HD görüntülü görüşme

Arkadaşlarınla sınırsızca yazışabildiğiniz gibi, HD kalitesinde sesli ve görüntülü görüşmelerini ya da 10 kişiye kadar grup görüntülü görüşmelerini de BiP’ten yapabilirsin. Ayrıca gönderdiğin video ve fotoğrafların da kalitesi düşmez.

BiP Uygulaması ile iki ayrı telefon taşımaya son

BiP ile iki telefon taşımaya son! BiP ile diğer numarandan da arama ve mesajlaşmalarını aynı telefondan yapabilirsin. BiP üzerinden GSM aramalarını yapabilir, Bip’i olmayan arkadaşlarınla da sınırsızca konuşabilirsin.

Kaliteli medya paylaşımı

BiP’te mesajlaşırken bile eğlenirsin. Fotoğraflarını paylaşırken kalitesini bozmadan paylaş, 4K olsa bile. Eğlenceli çıkartmalar paylaşarak duygularını daha iyi ifade et. Kaybolmasını istediğin mesajlar için süre belirle ve gönder. Arkadaşların mesajı okuduktan sonra belirlediğin süre bittiğinde BiP senin için imha etsin.

Ekstra Bilgi;

Tarife Seçimine Dair İşe Yarar Tüyolar

Günümüzde mobil tarife sayısı ve içeriği oldukça fazla, oldukça çeşitlendirilmiştir. Tarife seçimi yapılırken bir kaç hususa dikkat edilmesi gerekir. Telefonumuzu kullanırken neyi daha fazla kullanıyoruz? Neye daha fazla ihtiyaç duyuyoruz? Bu iki sorunun cevabına göre kendimize bir tarife seçmemiz akıllıca olacaktır.

Telefon görüşmesini seviyorsak veya iş nedeniyle telefonumuzu daha fazla kullanıyorsak dakikası fazla olan bir tarife seçmemiz gerekecektir fakat günümüzde daha çok internet ve internet bazlı görüşmeler yapıldığından tarifelerin çoğu internet paketlerine yönelik olmaktadır. Bizim önereceğimiz tarife de internette bazı ayrıcalıklar sunmakta ve kullanıcıyı acaba paketim bitti mi şüphesinden kurtarmaktadır.

Paketimiz şöyle ki seçeceğimiz bir uygulamada örneğim müzik programlarını çok kullanıyor isek müzik, instagramı çok kullanıyorsak instagramı veya daha fazla oyuna yönelik kullanıyorsak oyun paketini seçip seçtiğimiz alanda bize ekstra internet sağlamaktadır. Bunun dışında paket aşımını durduran özelliğe de ek ücret ödemeden bu tarifeyle sahip oluyoruz.

Bunun dışında seçtiğimiz uygulama interneti dışında bize ekstradan internet kullanımı için bir kota da veriyor ayrıca whatsapp kullanımı bizim internetimizden yemeyecek şekilde ayrı tutulmuş durumdadır fakat whatsapp aramaları buna dahil değildir. Bizim önereceğimiz paketle internette dolaşırken paketim bitti mi sorunu olmadan rahat bir şekilde internette gezinebileceğiniz size uygun bir pakettir.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.