Bedava internet

BiP Hesap Nasıl Silinir? Hesap Silme

10 Eylül 2019
BiP Hesap Nasıl Silinir? Hesap Silme

BiP Hesap Nasıl Silinir? Hesap Silme ve üyelik silme işlemi nasıl yapılır? BİP ülkemizin milli bir mesajlaşma uygulamasıdır. Şuan pek çok kişinin kullandığı BİP diğer mesajlaşma programlarından çok daha donanımlıdır. BİP kurulumunu yapmanızın hemen ardından mesajlaşmaya, görüntülü aramaya, resim, video ve ses kaydı göndermeye hemen başlayabilirsiniz. Şuan hiçbir mesajlaşma programında bulunmayan on kişi ile aynı anda hem de HD olarak görüntülü sohbet imkanlarından hemen faydalanmaya başlayabilirisiniz.

Farklı pek çok dilde mesajlaşma, anında faks gönderme, çeviri özelliği, anında kaybolan mesajlaşma özelliği ve kullanıcıların keyifli anlar yaşaması için farklı spor, haber ve teknoloji kanaları sadece BİP uygulamasında bulunmaktadır. Ayrıca BİP uygulamasında var olan Türk kullanıcılar için özel tasarlanan çıkartmalar yine sadece bu milli uygulamada bulunmaktadır.

BİP ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Bu nedenle istediğiniz gibi hali hazırda BİP uygulaması içerisinde bulunan her şeyi kolaylıkla deneyimleyebilirsiniz. Oldukça renkli ve donanımlı olan bu uygulamayı dilediğiniz zaman BİP hesap silme işlemleri ile kolaylıkla kaldırabilirsiniz.

BİP Hesap Nasıl Silinir?

Kullanan herkesin oldukça memnun kaldığı bu uygulamayı kaldırmak için BİP hesap nasıl silinir kolayca sıralayalım.

  • İlk olarak telefonunuzda kurulu olan BİP uygulamasını açınız.
  •  Hesabınızda var olan profil resminizin üzerine tıklayınız.
  • Sol üst tarafta açılan menü kısmına tıklayınız. Açılacak olan seçeneklerden ayarlar kısmına dokununuz daha sonra da hesabım kısmını seçiniz.
  • Hemen ardından ekranda göreceğiniz hesabımı sil yazısına dokunarak BİP hesap silme onayını göreceksiniz. Bu onay da size BİP üzerinde var olan tüm veriler silinecektir uyarısını gelecektir ve gereken onayı vermeniz için orada yeşil bir tik işareti göreceksiniz. Bu yeşil tike dokuduğunuz zaman size ait olan BİP uygulaması hesabı silinmiş olacaktır.
  • Onaylama işlemlerinin ardından hesaptan çıkış yapınız. BİP uygulamasını tamamen kaldırmak için telefonunuzdan ekranda seçili tutarak uygulama kaldır onayı ile veya ayarlar/ uygulamalar seçeneğinden BİP’i seçerek kaldır onayı kolaylıkla verebilirsiniz.

Tüm bu uygulamaların ardından BİP uygulaması hesabınız kapatılarak telefonunuzdan da silinmiş olacaktır. Artık BİP uygulaması kullanan arkadaşlarınızı göremeyecek ve onlar ile bu mesajlaşma programı üzerinden iletişim kuramayacaksınız. BİP uygulamasını sildiğiniz zaman içerisinde var olan resim, video vs tüm her şeyinde silindiğini asla unutmayınız. BİP hesap nasıl silinir araştırmanızı yapmadan ve işlemlere başlamadan önce uygulamadan almanız gereken ne var ise kesinlikle yedeklemelisiniz.

BİP Hesabınızı Silmeden Evvel Tekrar Düşünün

BİP hem ücretsiz oluşu hem de tüm operatörlerce kullanılabilir olması nedeni ile hayranlık uyandıran bir mesajlaşma programıdır. BİP uygulamasını silmeden evvel size sunduğu renkli dünyayı ve vazgeçtiklerinizi iyi değerlendirmelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.