Bedava internet

BiP Sürpriz Noktada Mobil Ödeme Özel Hediyeler

11 Ağustos 2019
BiP Sürpriz Noktada Mobil Ödeme Özel Hediyeler

Bip Sürpriz noktada mobil ödemeye özel hediyeler veriliyor. Bu hediyelerden faydalanmak ister misin? Faturalı ya da faturasız fark etmez hemen kampanyaya katıl.

Bip uygulaması uzun yıllardan beri kullanıcılarına bedava internet hediye ediyor. 2019 Yılı ile beraber online oyunların da gelişmesi ile, oyunlarda geçerli gerçek para haklarını da ücretsiz veriyor. Turkcell’liler, 31 Temmuz – 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında BiP uygulamasında yer alan Keşfet bölümündeki Sürpriz Nokta kanalında yer alan Paycell logolu noktalara gidip hediye kazanabilirler. Hediyeler, telefonu iOS işletim sistemi kullananlar için AppStore’de geçerli 10 TL, telefonu Android işletim sisteminde olanlar içinse GooglePlay’de geçerli 10 TL, Zula’da geçerli 5 TL, League of Legends’ta geçerli 5 TL olarak hediye edilir.

BiP Sürpiz Nokta’da Mobil Ödeme’ye Özel Hediyeler

  • 31 Temmuz – 31 Ağustos 2019 arasında BiP uygulamasından keşfet bölümü ile Sürpriz nokta kampanyasına gir.
  • Paycell logo’lu noktalara git sende hediyeni kazan.
  • Kazanılan hediye paraya çevrilemez.
  • İlgili uygulamalarda alışveriş yaparken kullanılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.