Bedava internet

BiP Uygulaması Hakkında Bilinmeyenler

10 Eylül 2019
BiP Uygulaması Hakkında Bilinmeyenler

Türk Telekomlular BiP uygulaması ile bedava internet alabilir mi? Turkcell’liler gibi hediyeler Türk Telekom’a da BiP uygulamasından verilir mi? Birbirinden avantajlı fırsatlar sunan operatörler bedava internet konusunda da birbirleri ile adeta yarış halindeler. Eskiden bedava SMS ya da bedava dakika olarak sunulan kampanyalar artık günümüzde yerini bedava internete bırakmış durumda. Doğal olarak operatörler de kullanıcılarını cezbedecek pek çok kampanyayı öne sürüyorlar. Turkcell’in bu anlamda bedava internet sağlayan ve en öne çıkan uygulaması BIP olmaktadır. BIP uygulaması Türk Telekom ve diğer operatörlerde bedava internet sağlamasa da yine diğer operatörler üzerinden BİP’i WhatsApp gibi kullanmak mümkün olabiliyor.

BİP Uygulaması Bedava İnternetten Nasıl Faydalanılır?

Turkcell bedava internet konusunda her daim yaratıcı ve avantajlı fırsatlar sunmaya çalışan bir operatördür. Bedava internet uygulamalarının yoğunluğundan bunu anlamak mümkündür. Bilindiği gibi uygulamalar hem Android hem de IOS sanal mağazaları üzerinden rahatlıkla indirilebiliyor. BİP ise son dönemin en popüler bedava internet uygulamalarından birisidir.

İP uygulaması sürpriz nokta adı verilen bir kampanyayı içermekle beraber enflasyonla mücadele hareketine de katkı sağlamaktadır. Yani BİP uygulaması indirilip açıldığında enflasyonla mücadele adındaki başlık tıklandığı takdirde iki kat fazla internet kazanmak mümkün olabiliyor. Yani 2 GB internetiniz var ise bu uygulama ile 4 GB internete kavuşmuş oluyorsunuz. Bu sebeple BiP uygulaması bedava internet konusunda oldukça cömert davranıyor diyebiliriz. Kullanıcıların hayli memnun kalacağı bedava internet uygulaması farklı sürprizler de sunuyor.

Özellikle operatörler arasında kullanıcıların en çok dikkat ettikleri konulardan bir tanesi bedava internet oluyor. Bu sebeple BİP uygulamasını araştırırken de hangi operatörler dahilinde bedava inter kullanılabildiği önemli bir konu haline geliyor. Turkcell BİP bedava internetin yanı sıra sesli ve görüntülü görüşme imkânları da sunan çok kapsamlı bir uygulama. Silinebilen mesaj, konum paylaşma, grup mesajlaşmaları, para transferi gibi aklınıza gelebilecek tüm işlemler BiP uygulaması bedava internet kapsamında rahatlıkla yapılabiliyor. Ayrıca operatörünüz ne olursa olsun anlık mesajlaşma konusunda hiçbir sıkıntı yaşamıyorsunuz.

BİP Uygulaması Bedava İnternet ile Sınırsız Mesajlaşma

Özellikle sınırsız mesajlaşma ve görüşme olanağı sunduğu için BİP son yılların en çok tercih edilen veindirilen uygulamalarının başını çekiyor. Bedava internet sunan uygulamada sınırsız CAPS, çıkartma ve karikatürlere erişmek, keyifli zaman geçirmek de mümkün oluyor. Turkcell kullanıcılarına oldukça cazip avantajlar sunan uygulama için BIP yazıp 2222’ye gönderebilir ve gelen link ile başlatabilirsiniz. Uygulama hem tablet hem de bilgisayar üzerinden kullanılabildiği için oldukça cazip oluyor. BIP uygulaması Türk Telekom için bedava internet vermiyor olsa da yine de farklı operatörler açısından rahat mesajlaşma avantajı sunuyor. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.