Bedava internet

BiP Uygulaması ile Para Nasıl Kazanılır?

03 Eylül 2019
BiP Uygulaması ile Para Nasıl Kazanılır?

Daha öncesinde de BiP uygulamasına ait bazı özellikleri yazmıştık. Bu makalemizde ise BiP uygulamasını kullanarak nasıl para kazanabileceğinizi anlattık.

BiP uygulaması kullanılarak para kazanmaktan kasıt; Hadi yarışması. Bilmeyenler için yarışmayı şu şekilde açıklayalım; haftanın her günü yapılan yarışmalar ile büyük ödüller yarışma sonuna kadar sorulan sorulara doğru yanıt veren kullanıcılar arasında bölünür. Bazı yarışmalarda son soruyu bilen sadece 1 kişi olduğu da oluyor. Bu durumda ise büyük ödülü sadece 1 kişi kazanabiliyor.

Bip Uygulaması Hadi ile eğlenirken para kazan

Türkiye’nin ilk mobil, canlı, para ödüllü bilgi yarışması Hadi’de bir adım önde yarışabilmen için joker haklarını, ipuçlarını ve yarışmalara ait diğer tüm bilgileri BiP Hadi kanalından takip et.

Bu sayede BiP üzerinden verilen joker kodlarına ücretsiz sahip olursun. Ayrıca yarışmaya ait ipuçlarını da hemen öğrenip 1 adet sorunun cevabını öncesinden biliyor olursunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.