Bedava internet

BiP Uygulamasına Nasıl Kayıt Olunur?

06 Eylül 2019
BiP Uygulamasına Nasıl Kayıt Olunur?

BİP Uygulaması Nedir?

BİP uygulaması Turkcell tarafından yapılmış yerli ve milli bir iletişim yazılımıdır. BİP ile görüntülü konuşma yapabilir, videolar gönderip alabilir ve hızlı mesajlaşmanın keyfini çıkarabilirisiniz. BİP uygulaması oldukça özel bir uygulamadır. Hali hazırda kullanılan mesajlaşma programlarından çok daha hızlı ve güvenilir olarak hizmet vermektedir. Ülkemizdeki en büyük iletişim operatörü tarafından geliştirilmiş olan bu uygulamada istediğiniz dilde mesajlaşarak, gündeme dair ne varsa kolayca takip edebileceğiniz pek çok uygulama bulunmaktadır. Farklı özellikleri ile kullanımı hızla yaygınlaşan BİP uygulamasını mutlaka denemelisiniz.  Bu kadar donanımlı olan BİP uygulamasına nasıl kayıt olunur? Birkaç basit işlem ile bu harika uygulama birkaç dakikada telefonunuzda kullanıma hazır olmaktadır.

BİP Uygulaması Nasıl Kayıt Olunur?

Pek çok anlık mesajlaşma programı kullanıcısı ülkemizin milli yazılımı olan BİP’İ kullanmak istemektedir. Pek çok kullanıcı BİP uygulamasına nasıl kayıt olunur? Konusuna dikkat etmeden araştırmadan hemen ücretli bir uygulama olduğu algısına kapılarak bu harika uygulamayı indirmemektedir. Türkiye’de BİP uygulaması ücretsiz bir uygulamadır. Bu uygulamayı indirip hemen kullanmaya başlamanız için BİP uygulaması kayıt işlemlerini sıralayalım:

  • BİP uygulamasını hemen bir kısa mesaj ile telefonunuza indirebilirsiniz. BIP yazarak 2222’ye mesaj gönderdiğinizde gelen mesajda yer alan indirme adresine tıklayarak hemen BİP uygulamasını kurmanız mümkündür.
  • BiP uygulamasını ilk defa yükleyen Turkcell aboneleri bedava internet kazanırlar.
  • BİP uygulamasını Google Play, App store ve T- market aracılığı ile de kolaylıkla indirebilirsiniz.
  • BİP uygulamasını telefonunuza indirdikten hemen sonra sizin için açılacak olan BİP hesabını doğrulamanız gerekmektedir. Açılan ekranda uygun alana telefon numaranızı girerek doğrulamanızı yapmalısınız. Ardından telefonunuza bir adet doğrulama kodu gelecektir. Bu kodu ilgili alana girdikten sonra BİP uygulaması telefon rehberinize erişim izni talep edecektir. Erişim için onay vermenizin ardından telefon rehberinizde kayıtlı olan ve BİP uygulaması kullanan kişileri uygulama ekranında görmeye başlayacaksınız.

Birkaç dakikanızı almayacak bu kurulum işlemlerinin ardından BİP uygulaması kayıt işlemleriniz tamamlandığı için artık sizde arkadaşlarınız ile mesajlaşmanın ve görüntülü konuşmanın keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.

BİP Diğer Operatörlerce Kullanılır mı?

BİP her ne kadar Turkcell tarafından geliştirilmiş olsa da tüm operatörlerce kullanılabilinmektedir. BİP uygulaması ücretsiz bir uygulamadır. Dilediğiniz şekilde telefonunuza indirme işlemlerini tamamladıktan sonra BİP’in sihirli dünyasında kaybolmaya hazır olmalısınız. BİP uygulamasında var olan yazışma, görüntülü konuşma, fotoğraf gönderme, ses kaydı gönderme ve video göndermenin yanı sıra ayrıca BİP uygulamasında aynı anda on arkadaşınız ile HD kalitede görüntülü konuşma yapabilirisiniz aynı anda gurup araması yapma olanağı da sunan BİP’ten hiç ayrılmak istemeyeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.