Bedava internet

BiP Uygulamasındaki Joker Kodları ile Para Kazan

06 Eylül 2019
BiP Uygulamasındaki Joker Kodları ile Para Kazan

Bip Uygulaması Hadi Joker Kodu

Bip uygulaması internet üzerinden ücretsiz mesajlaşma, görüntülü konuşma ya da sesli konuşma yapabilen bir uygulamadır. Bip uygulamasını popüler yapan Hadi isimli ve para ödüllü bilgi yarışmasıdır. Hadi bilgi yarışmasının mobil bir uygulama üzerinden sunucular tarafından canlı olarak sunulmaktadır. Türk mühendisler tarafından hazırlanan uygulama en popüler uygulamalar içinde ilk 10’a girmeyi başarmıştır.

Hadi bilgi yarışmasına katılabilmek için cep telefonunuza uygulamanın indirilmesi gerekmektedir. Uygulamanın indirilmesinden sonra sisteme kayıt olarak cep telefonu bilgilerini girmeniz gerekmektedir. Bilgilerin girilmesi aktivasyon kodu gelmektedir. Kodun girilmesi ile üyelik işlemleri tamamlanmaktadır.

Hadi bilgi yarışması günde saat12:30 ve 20:30’da olmak üzere iki kere yayınlanmaktadır. Yarışmada 12 soru sorulmaktadır. Her bir sorunun üç şıkkı bulunmaktadır. Her bir soru için cevaplama süresi 10 saniyedir. Soruların hepsine doğru cevap veren üyeler para ödülünün sahibi olmaktadır. Eğer 12 soruya cevap veren kişi sayısı birden fazla ise ödül kişiler arasında paylaştırılmaktadır. Her yarışmada bir tane joker kullanma hakkınız bulunmaktadır. Bip uygulaması hadi joker kodu ile jokeri kazanarak yarışmaya katılarak avantajlı hale geçebilirsiniz.

Bip Uygulaması Hadi Joker Kodu Yarışmada Nasıl Kullanılmaktadır?

Yarışmada bir soruya yanlış veren üye elenmektedir. Sorunun birini yanlış cevaplamanız halinde elenmeden devam edebilmenizi sağlamaktadır. Yanlış bildiğiniz sorunun arkasından joker kullanmak istiyor musunuz sorusu gelmektedir. Bu soruya yanıt vererek devam edebilirsiniz. Yarışma boyunca sadece bir kez kullanılmaktadır. Birde son soruda joker kullanılması yasaktır. Hadijoker kodu kazandınız ve uygulamaya girip kodu girmeniz halinde bir soruda joker kullanabileceksiniz. Bunun yanında günlük paylaşılan ipuçlarını da takip ederek bir adım öne geçebilirsiniz. Bu ipucunda yarışmada çıkabilecek bir soruyu ve cevabını önceden öğrenebilirsiniz.

Hadi bilgi yarışmasında sorulan sorular genel kültür seviyesinde sorulardır. İlk sorular kolay seviyede başlamakta ve giderek zorlaşmaktadır. Yarışmada kazandığınız ödülü alabilmek için 20 TL’yi geçmeniz gerekmektedir. Bu değeri geçmeniz halinde iban numaranızı sisteme girmeniz gerekmektedir. Kazandığınız ödül hesabınıza gönderilmektedir.

Bip Uygulaması Hadi Joker Kodu Kazanma Yöntemleri

Bip uygulaması hadi joker kodu ile joker kazanarak yarışma esnasında bilmediğiniz bir soru ile karşılaştığınızda kullanarak yarışmaya devam edebilirsiniz. Gün içinde kodlar resmi site adresi üzerinden paylaşılmaktadır ancak her gün paylaşılan kod sayısı ve kodların paylaşıldığı saat değişmektedir. Paylaşılan kodlar çok kısa bir süre içinde bitmektedir.

Kodların tükenmesi halinde kazanmanın çeşitli yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemlerden ilki yarışmaya arkadaşınızı referans etmektir. Referans ettiğiniz kişi 1 tane joker kazanmaktadır. Sizin joker kazanabilmeniz için başka bir kişi tarafından referans gösterilmeniz gerekmektedir. Bu yöntem ile sadece bir kere joker kazanabilirsiniz.

Joker kodunu günlük olarak da kazanmak mümkündür. Bunun resmi site ya da çeşitli uygulamaları takip ederek kazanabilirsiniz. Hadi joker kodu kazanarak yarışmalardan kazanacağınız ödül miktarını arttırabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.