Bedava internet

BiP Uygulamasını Hemen Yüklemen için 3 Neden

15 Eylül 2019
BiP Uygulamasını Hemen Yüklemen için 3 Neden

BiP Uygulamasını Hemen Yüklemen için 3 Neden. Kolay bir kullanıma sahip olan BİP uygulaması her zaman kullanılma imkanı sunmaktadır. Spordan magazine, hava durumundan döviz kuruna kadar günlük hayatta ihtiyacın olabilecek birçok hizmet BİP dünyasında bulunmaktadır.

Çeviri Özelliği

BİP uygulaması dünyadaki herkes ile her dilde mesajlaşma imkanı sunmaktadır. Uygulamayı kullanırken dil bilmiyorum derdine son vereceksiniz. İlk olarak mesajlaşırken çeviri ayarlarını açmanız gerekiyor. Ayarlar açıldıktan sonra sen Türkçe yazdığında BİP onu çeviriyor. Sınır tanımayan iletişim parmakların ucunda seni bekliyor. BİP uygulaması sınırsız bir şekilde mesajlaşma imkanı sağlananın yanında HD kalitesinde görüntülü konuşma imkanı da sağlamaktadır. Uygulama ile aynı anda 10 kişi görüntülü olarak konuşabilirsiniz.

Para Gönderme

BİP uygulaması ile hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde para gönderme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Uygulama içinde farklı noktaları keşfederek eğlenip sizin için özel olan hediyeleri kapabilirsiniz. BİP uygulaması ile 2 farklı numaran varsa bu iki numarayı da aynı ada kullanabilirsiniz. GSM aramaları yapabilirsiniz. Uygula içinde farklı Oytun seçenekleri bulunmaktadır. Zeka oyunları ile oldukça eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Telefon kapanmış olsa bile tablet ya da bilgisayar üzerinden rahat bir şekilde mesajlaşmaya devam edebilirsiniz.

Mesaj Engelleme ve HD Fotoğraflar

Tüm mesajları oldukça rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Spam olan mesajları oldukça kolay bir şekilde bloke edebilirsiniz. Konumunuzu arkadaşlarınızla tam bir şekilde paylaşabilirsiniz. Fotoğraf paylaşımı yaparken fotoğrafların kalitesi bozulmadan paylaşma imkanı elde edebilirsiniz. Uygulama içinde oldukça eğlenceli çıkartmalar bulunmaktadır. Göndermiş olduğun mesajları eğer sen istersen arkadaşın okuduktan sonra uygulama kendiliğinden yok eder.

Oldukça rahat bir şekilde kullanım imkanı sağlayan BİP oldukça gelişmiş bir mesajlaşma uygulaması olarak biliniyor. Sizde BİP uygulamasını indirerek bu eğlenceli uygulamanın tadını çıkarabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.