Bedava internet

BiP Uygulamasını Kullanmak için 3 Neden

02 Eylül 2019
BiP Uygulamasını Kullanmak için 3 Neden

Turkcell’in geliştirdiği BiP uygulamasını kullanmak için 3 farklı neden. Bu nedenler bir çok kişi için mesajlaşma uygulaması olarak kullanmak için yeterli geliyor.

BiP uygulaması öncelikle Türkiye genelinde yaklaşık 1 yıldır da Dünya genelinde kullanılan mesajlaşma uygulamasıdır. Bu Uygulamayı Whatsapp’dan ayıran en iyi özelliklerden 3 adetini burada sizler için paylaştık. Eğer medya dosyası gönderirken kalitesine önem veriyorsanız BiP uygulamasından resim gönderip aldığınızda gerçek kaliteyi fark edeceksiniz.

SMS’lerin de BiP’te!

Tüm mesajlarını tek bir yerden kontrol edebilirsin. Spam mesajlarını kolaylıkla bloke ederek rahatsız edici mesajlardan kurtulabilirsin.

Her platformda BiP senin yol arkadaşın

Whatsapp uygulamasında olduğu gibi BiP uygulamasını da Web sürümü yani bilgisayardan istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Nerede olursan ol telefonun kapansa bile hızlı ve kesintisiz mesajlaşmaya devam et.

Kaliteli medya paylaşımı

Whatsapp’ta gönderilen resim ve videoların kalitesinin düştüğünü fark etmişsinizdir. BiP uygulamasında ise gönderdiğiniz medya dosyalarının kalitesi düşmez. BiP’te mesajlaşırken bile eğlenirsin. Fotoğraflarını paylaşırken kalitesini bozmadan paylaş, 4K olsa bile. Eğlenceli çıkartmalar paylaşarak duygularını daha iyi ifade et. Kaybolmasını istediğin mesajlar için süre belirle ve gönder. Arkadaşların mesajı okuduktan sonra belirlediğin süre bittiğinde BiP senin için imha etsin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.