Bedava internet

BiP Uygulamasını Vodafonelular Kullanabilir mi?

01 Eylül 2019
BiP Uygulamasını Vodafonelular Kullanabilir mi?

Bipi vodafonelular kullanabilir mi? Turkcell’in çıkarmış olduğu mesajlaşma, görüntülü ve sesli konuşma uygulaması BiP bir çok kişi tarafından Turkcell’e özel sanılıyor. BiP Vodafone abonelerine bedava internet veriyor mu? gibi sorularınızı yanıtlayacağız.

BiP Uygulamasını Vodafonelular Kullanabilir mi?

Fakat durum tam olarak bu şekilde değil. Turkcell’e ait BiP uygulaması Whatsapp gibi, sevdikleriniz ile sesli ve görüntülü aramalar yapmanıza, bunun yanı sıra mesajlaşmaya dosya göndermeye ve gurup görüntülü konuşmalara olanak sağlar Turkcell’in geliştirdiği BiP uygulamasını gsm operatörü ne olursa olsun bütün mobil hat kullanıcıları yükleyip kullanabilir. Yani uygulamayı Vodafone aboneleri de ek ücret ödemeden kullanabiliyor. Uygulama kullanılırken mevcut tarifenizin mobil internetinden kullanım gerçekleşir.

Ayrıca 2019 yılı itibariyle BiP uygulaması dünya genelinde milyonlarca kullanılan mesajlaşma uygulaması olma ünvanına da sahip oldu. Bu uygulamayı Google Play ve App Store mağazalarından telefonuna yükleyip hemen kullanabilirsin.

BiP Vodafone Bedava internet Nasıl Yapılır?

BiP uygulamasını yükleyip kayıt olan Vodafone aboneleri Turkcell’liler gibi mesajlaşıp konuşabilirler. Fakat Turkcell’in BiP uygulaması üzerinden kendi müşterileri için yaptığı bedava internet kampanyasından yararlanamazlar. Uygulama kapsamında verilen hediye internet paketleri sadece Turkcell faturalı ve faturasız aboneleri için geçerlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.