Bedava internet

BiP Uygulamasını Yüklemek için 2 Farklı Neden

05 Eylül 2019
BiP Uygulamasını Yüklemek için 2 Farklı Neden

BiP Uygulamasını yükleyenlerin en çok yükleme sebebi bu 2 neden. Whatsapp uygulamasına rağmen çok daha kaliteli hizmet veren BiP uygulaması dünya genelinde de bir çok kişi tarafından kullanılmaya başlandı.

1. Kaliteli medya paylaşımı

Whatsapp uygulamasından gönderilen görsel ve Videoların kalitesinin ne denli fazla düştüğünü fark etmişsinizdir.

BiP’te mesajlaşırken bile daha çok eğlenirsin. Fotoğraflarını paylaşırken kalitesini bozmadan paylaş, 4K kalitesinde olsa bile. Eğlenceli çıkartmalar gönderip duygularını daha iyi ifade edebilirsin. Kaybolmasını istediğin mesajlar için süre belirleyip zamanı dolduğunda silinmesini sağlayabilirsin. Yinede en önemli neden medya kalitesini hiçbir zaman düşürmemesi.

2. 10 kişiyle HD görüntülü görüşme

BiP uygulamasından 10 kişiye kadar hd kalitede görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz. Whatsapp’tan görüntülü görüşme yaparken oldukça fazla donma, görüntüde ise bulanıklaşmalar olduğunu görmüşsünüzdür. BiP uygulamasında böyle bir durum söz konusu değil.

Arkadaşlarınla sınırsızca yazışabildiğin gibi, HD kalitesinde sesli ve görüntülü görüşmelerini ya da 10 kişiye kadar grup görüntülü görüşmelerini de BiP’ten yapabilirsin.

Bir çoğumuz için bu 2 neden dahi BiP uygulamasını hemen telefonumuza yüklememize yeterlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.