Bedava internet

Bir Zamanlar Herkesin Oynadığı Android 3 Oyun

09 Eylül 2019
Bir Zamanlar Herkesin Oynadığı Android 3 Oyun

Hemen hemen herkesin zamanında oynadığı Android 3 Oyunu bu makalemizde sizlerle paylaştık. Mobil oyunların gelişiminde öncülük eden bazı oyunlar da burada yerini aldı.

Clash Of Clans

Clash Of Clans

Tamamen bir strateji ve savaş oyunu sevenlerin zamanında klanlar kurup oynadığı en büyük oyundu diyebiliriz. Oyun içerisinde sürekli bir gelişim, savunma ve saldırı söz konusu. Rakiplere saldırarak onların ganimetlerini ele geçirebilirsiniz. Tabi bu sırada kendi savunmanızı da güçlü tutup rakiplerinize karşı koymanız gerekiyor. Klan kurup rakip klanlara karşı kıyasıya mücadele edeceğiniz bir oyun.

Hay Day

Hay Day

Çiftlik oyunu severler için biçilmiş kaftan. Gelmiş geçmiş en güzel çiftçilik oyunu olarak bilinir, cep telefonlarının ve tabletlerin vazgeçilmezi olan Hay Day’e ülkemizde de en çok oynanan oyunlardan biri. Tam tamına 122 farklı ülkede en çok oynanan oyun olarak bilinen Hay Day’i tamamen ücretsizdir. Oyun içi satın alma özelliği de bulunmakta.

Boom Beach

Boom Beach

Yine Supercell firmasına ait olan bir oyun. Boom Beach Clash of Clans’tan sonra çıktı fakat yine de beklenildiği kadar bir ses çıkarmadı diyebiliriz. Bu oyunda ise mantık yine Clash of clans’a benziyor. Tek fark ise Bu mobil oyunda adanızı rakiplere karşı koruyor oluşunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.