Bedava internet

Bir Zamanlar Herkeste yüklü olan 6 Android Oyun

10 Eylül 2019
Bir Zamanlar Herkeste yüklü olan 6 Android Oyun

Zamanında milyonlarca kişinin oynadığı android oyunlar zamanla tozlu raflara kaldırıldı. Bir çok kişinin oynadığı bu oyunlar, gelişen teknoloji ve daha modern oyunlar ile tamamen unutuldu diyebiliriz.

Subway Surfers

Kaykay ile Tren garında sürekli ilerlediğimiz bir oyundu. Harita sürekli aynı olsa da oyunda çokça vakit geçiriyorduk. Şuanda ise Subway Surfers tamamen unutulan oyunlar arasında. Subway Surfers oyununda bekçiden kaçıp en yüksek seviyeye adımızı yazdırmak için zamanında çok uğraşmıştık.

Minion Rush: Çılgın Hırsız Resmi Oyunu

Bu oyununda mantığı Subway Surfers’de olduğu gibi hiç durmadan koşmak. Oyunda karşımıza çıkan engelleri aşarak yüksek skorlar elde etmeye çalışıyoruz. Muzları toplayarak puan’da biriktirebiliyorsunuz.

Temple Run

Koşu oyunları arasında en eski olanı Temple Run diyebiliriz. Bu oyunda da vahşi hayvanlardan kaçıp karşınıza çıkan engellere karşı mücadele veriyorsunuz.

Clash of Clans

Bu listede Clash of Clans’a yer vermezsek olmaz. Zamanında ülkemizde de milyonlarca oyuncu oynuyordu. Oyuna geçen dönemlerde çok fazla özellik geldi fakat insanlar sıkılmış olacak ki artık oyunu açmıyorlar dahi.

slither.io

Belkide io oyunları denince akla ilk gelen oyun bu diyebiliriz. Bir çok oyuncuya karşı aynı anda mücadele verdiğimiz geliştirilmiş bir yılan oyunudur. Oyunu halen daha oynayan oyuncular bulunuyor.

Last Empire-War Z

Yine ülkemizde de bir çok kişi tarafından oynanan oyunlardan biriydi. Şuaralar oyuncu sayısı oldukça düştü. Hatta bir çok eski oyuncu bu oyunu oynadıklarını dahi unuttu. Oyun içinde Zombilere ve gerçek rakiplere karşı mücadele veriyoruz. Kaynak ve savunma güçleri en büyük etken.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.