Bedava internet

Bu Hafta En Çok Oynanan 2 Android Oyun

17 Eylül 2019
Bu Hafta En Çok Oynanan 2 Android Oyun

Bu Hafta En Çok Oynanan 2 Android Oyun. Oyun sektörünün mobil cihazlara yönelmesi ile birlikte oyun geliştiriciler oldukça kaliteli oyunlar Android’e yüklenmeye başladı. Android cihazınıza oyun yüklemek istediğiniz zaman Play Store içinde oldukça fazla seçenek karşınıza çıkacaktır. Bu oyunlar arasında Android cihazlarda bu hafta en çok oynana 2 oyun şu şekilde bulunuyor.

Medal of Gunner 2

Grafikler olarak 2. Seviyede bulunan oyun, animasyonları ve seviyesi ile oldukça başarılı bulunan bir oyundur. Oyun ücretsiz bir oyun olarak bulunmaktadır. Oyunun hikayesinde Birinci Dünya ve İkici Dünya savaşlarında kullanılmış olan silahlar Mudel of Gunner 2 atmosferi ile başarılı bir şekilde birleştirilmiştir. Oyunu tek başınıza ilerletebileceğiniz gibi oyun içindeki arkadaşlarınıza savaş açabiliyorsunuz. Kazanmış olduğunuz paralar ile uçağınızı daha donanımlı bir hale getirebiliyorsunuz. Eğlenceli bir oyun size aynı zamanda bir pilotluk deneyimi sunuyor.

Rocket Cars

Oyunda tek el kullanımı ile oynanılmakta olan bir oyun olarak bulunmaktadır. Oyun normal bir araba yarışından çok daha farklı ve eğlenceli şekilde ilerliyor. Oyun içindeki taşıt seçeneği sadece araba değildir. Arabanın yanında kamyon, 4*4 jipler gibi farklı araç seçenekleri arabalar arasında bulunuyor.

Oyun sırasında farklı aktivite seçenekleri bulunuyor. Nitro seçeneği ile arabanızı çok daha hızlı bir hale getirebiliyorsunuz. Önünüze çıkmış olan rampalardan atlayabiliyorsunuz. Bunun yanında yol üzerinde bulunan geçitler ile arabanız Nitro etkisi gösteriyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.