Bedava internet

Bu Yaz Herkes Türk Telekom’lu Oldu Sebebi 8 GB Paket 27 TL

05 Eylül 2019
Bu Yaz Herkes Türk Telekom’lu Oldu Sebebi 8 GB Paket 27 TL

Bu yaz Türk Telekom’a hat taşıyan ya da yeni faturasız hat alan aboneler bu kampanyadan yararlanabilirler. Diğer operatörler de yaza özel kampanyalar yaptı ama böylesi görülmedi.

Selfy’liler bol bol internet kullanmak istiyor. Türk Telekom’da bunun farkında. Selfy Yaz Fırsatı tarifesinin ücreti ayda 27 TL. Bu ücret karşılığında 8 GB cepten internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 5000 SMS senin olur. Türk Telekom’un gençlik dünyası Selfy’de sende yerini al, kurallar senin istediğin gibi olsun. Uygun konuşma ve internet paketleri, faturalı, faturasız tarife seçenekleri selfy’de daha eğlenceli. Türk Telekom’un yeni gençlik dünyası Selfy‘e özel uygun fiyatlı, faturasız paketlerden biri de Selfy Yaz Fırsatı Paketi. Bu paket ile faturasız hatta yeni gelen aboneler kampanyalı paketten yararlanıyorlar.

Bedava internet

Nasıl Türk Telekom’lu Olurum?

Sana en yakın Türk Telekom Cep Merkezine giderek hat taşıma ya da yeni bir sim kart satın alarak Türk Telekom’lu olabilirsin. Bu sayede TT avantajlı tarife ve paket tekliflerinden faydalanabilirsiniz.

Nasıl Selfy’li Olurum?

SELFY dünyasında sende hemen yerini almak almak için, SELFY yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen gerekir. 7-25 yaş arasındaki bir T.C. kimlik numarasını 4545’e ücretsiz SMS gönderip yine SELFY‘e üye olabilirsin. SMS atmakla istemiyorum dersen, Türk Telekom mobil hattından 444 1 444’ü arayıp Müşteri Hizmetleri’nden kaydını hızlıca yaptırabilirsin.

Faturasız Selfy Yaz Fırsatı Paketi

Kampanyaya yeni hat aktivasyonu ve numara taşıma yoluyla geçiş işlemi 23.09.2019 tarihi itibari ile sona erecektir.

Selfy Yaz Fırsatı Paketi
Ne Öderim?     27 TL
Ne Alırım?        Her Yöne 750 Dakika
+
Her Yöne 5000 SMS
+
8 GB Cepten İnternet
Nasıl Alırım?         YAZ FIRSATI yaz 4545‘e gönder      

Son 30 gün içinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla gelip faturasız Selfy Yaz Fırsatı Paketi’ne kaydolduysan; paketten ayda 27 TL’ye yararlanabilirsin.

Türk Telekom GSM operatörüne ait bu tür kampanyalar için sayfa bildirimlerine izin ver.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.