Bedava internet

Bu Yaz Herkes Vodafone’a Geçti Nedeni Bedava internet

06 Eylül 2019
Bu Yaz Herkes Vodafone’a Geçti Nedeni Bedava internet

Bu yaz hemen hemen herkes Vodafone’a geçti. Sebebi ise faturasız ve faturalı hatlar için sunduğu avantajlar oldu. Kampanyalı paketler ile faturalı tarifelerde 1 yıl 2 gb bedava internet veriliyor.

Gsm operatörü müşterileri seçim yaparken öncelikle paket içeriğinde ardından fiyata önem veriyorlar. Vodafone’da fiyat bakımından ülkemizde en uygun operatörler arasında yer alıyor. Ayrıca yaza özel yaptığı kampanyalarla da bol internetli, dakikalı paketleri çok uygun fiyatlara kullanıcılara sunuyor. Bildiğiniz gibi gsm operatörleri yeni müşterilere mevcut abonelere göre daha avantajlı paketler sunuyor. Bu paketlerle de bir kaç ay ya da yıl boyu kullanabilecekleri hediye teklifleri de sunuyorlar.

Faturalı olsun faturasız olsun fark etmeksizin Yeni müşteri kampanyaları hem paket içeriği hemde fiyatı bakımından çok avantajlı. 2019 yazında yapılan kampanya sayesinde belirlenen faturalı paketlere gelen abonelere 1 yıl boyunca 12 gb cepten internet ekstra tanımlanıyor. Taahhüt süresi bittiğinde ise bu 2 gb internet hakkı sonlanıyor. Vodafone’un pass paketleri de bir çok kişinin Vodafone’a geçişine neden olan özelliklerden. Pass paketleri ile geçerli uygulamada sınırsız internet kullanımı bir çok mobil hat kullanıcısının işine yarıyor.

Vodafone Faturalı Hatta Gelenlere 12 Ay 2 GB Bedava internet

Kampanyalı hediye fırsattan sadece yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde gelen faturalı Vodafone müşterileri yararlanabilir. Yaza Özel 2 GB 12 Ay Paketi, satışa açık olduğu süre içinde sadece yeni müşteri alımına açık olan tarifeler için geçerlidir. Yeni müşteri alımına açık tarifelere Vodafone resmi sayfası üzerinden ulaşabilirsin.

Faturasızlar için 7 GB internetli Tarife 27 TL

Yenilenen 7 GB Paketi Vodafone faturasız hatta yeni gelen aboneleri için sadece 27 TL. Tarife içerisinde 750 dakika ve 250 adet sms hakkı da bulunuyor.

2019 yılında bir çok tarife ücreti pahallı olduğundan mobil hat kullanıcıları tercihini bu paketten dolayı Vodafone’dan yana kullanıyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.