Bedava internet

Bütün Telefonlarda Olması Gereken 5 iOS Oyun

27 Eylül 2019
Bütün Telefonlarda Olması Gereken 5 iOS Oyun

Herkesin oynaması gereken iOS oyunları sayesinde boş zamanlar giderek daha eğlenceli hale gelmektedir. Listelenmiş olan oyunlara erişim için herhangi bir ücret ödenmediği için ise oyunları deneyimlemek konusunda bir sıkıntı yaşanmamaktadır.

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga, uzun zamandan bu yana piyasada olan ve yaş fark etmeksizin oynanabilen bir oyundur. Üçlü eşleştirmelerle başlayan oyun zaman geçtikçe daha zorlu hale gelmektedir. Bu neden yüzünden oyuncular bölümleri tamamlamadan oyunu bırakamamaktadır.  

Kelime Avı

Kelime bilgilerine güvenenler ya da kelime dağarcıklarını geliştirmek isteyenler için Kelime Avı olmazsa olmazlardandır. Belli sürelerde bulmacadaki kelimelerin bulunması ile birlikte rakiplere üstünlük sağlamak mümkündür. iOS oyunları arasında online şekilde oynanan oyun böylelikle heyecan seviyesinin artmasını da sağlamaktadır.

101 Okey Plus

Masa oyunlarını sevenler 101 Okey Plus ile okeye her an erişebilmektedir. Üstelik oyunun teması bir hayli anlaşılır şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede 101 okeyi oynarken bir yandan da masa arkadaşları ile muhabbet etmek mümkündür. Üstelik oyunda kazanmanız halinde puanlarınız da artmaktadır.

PUBG MOBILE

Savaş ve strateji oyunlarını seven herkesçe oynanması gereken iOS oyunlarından olan PUBG MOBILE ücretsiz olanlar kategorisindedir. Oyun takımlar halinde de oynanabilmektedir. Üstelik oyun sırasında takım arkadaşları ile sesli olarak konuşabilmek avantajı bulunmaktadır. Böylece gruplar içerisinde en sona kalmak eskiye göre hem daha kolay hem de daha heyecanlıdır.

Clash of Clans

Strateji üzerine kurulmuş sevilen iOS oyunlarından bir diğeri de Clash of Clans’tır. Oyunda her oyuncu kendine bir klan kurmaktadır. Bunun yanı sıra oyuncular büyük ve önceden kurulmuş olan klanların üyesi haline de gelebilmektedir. Böylelikle klan savaşlarına katılarak toprakların korunması mümkün olmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.