Bedava internet

Çanakkale Açıklarında 28 Düzensiz Göçmen Yakalandı

23 Ocak 2020
Çanakkale Açıklarında 28 Düzensiz Göçmen Yakalandı

Dün Sahil güvenlik ekipleri tarafından yabancı uyruklu 28 kaçak göçmen yakalandı. Aralarında çocuklarında bulunduğu göçmenlerin 27’si Afganistanlı, 1’i ise Pakistanlı. Yakalananlardan 10’u erkek, 6’sı kadın, 12’si ise çocuktu.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Açıklaması; “22 Ocak 2020 tarihinde saat 02.48’de, Çanakkale ili Ayvacık ilçesi Sivrice Burnu açıklarında lastik bot içerisinde bir grup düzensiz göçmen olduğu bildirilmiştir. Görevlendirilen Sahil Güvenlik Botu tarafından tespit edilen hareketli lastik bot durdurularak içerisindeki 27 Afganistan ve 1 Pakistan uyruklu olmak üzere toplam 28 düzensiz göçmen (10 erkek, 6 kadın, 12 çocuk) yakalanmıştır.”

Sahil güvenlik ekipleri, deniz sınırlarımızı korumaya devam ediyor. Son zamanlarda bu tür göç vakaalarının ise arttığı göze çarpıyor.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.