Bedava internet

Çocuklar okula, fırsatı duyan veliler Türk Telekom’a Kampanyası

03 Ekim 2019
Çocuklar okula, fırsatı duyan veliler Türk Telekom’a Kampanyası

Çocuklar okula, fırsatı duyan veliler Türk Telekom’a Kampanyası ile bir çok cihaz kampanyasından faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında belirli cihazlarda peşin fiyatına 12 ay taksitle satın alabilirsiniz. Bu kampanyadan sadece Türk Telekom faturalı müşteriler yararlanabilir.

Çocuklar okula, fırsatı duyan veliler Türk Telekom

Kampanya dahilindeki cihazlar, alt kısımda listelenmiştir.

  • Huawei P Smart
  • Samsung Galaxy A20
  • Oppo A5s
  • Huawei Y7 (2019)
  • Samsung Galaxy A10
  • LG Q60
  • Honor 8C

Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Türk Telekom mağazalarına uğrayabilirsiniz.

Ekstra Bilgi

Tarife Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Mobil internetin ayrıcalıkları ne kadar fazla olsa da, dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, kullandığından fazla fatura ödemek zorunda olmamaktır. Bunun için bazı küçük tüyolara dikkat etmek gerekmektedir. Öncelikle kişi mobil tarife paketini seçerken, kullandığı internet ve konuşma süresine göre bir seçim yapmalıdır. Yani az konuşan ve çok internet harcayan bir kişi, GSM operatörlerini inceleyerek bu tarz paketleri tercih etmelidir.

Gsm operatörleri kişilerin kullanımlarına göre uygun fiyat avantajları sunmaktadır. Bu şekilde kişiler uygun tarifelerden faydalanabilmektedir. Mobil internette, bazı uygulamaların örneğin facebook, youtube gibi büyük oranda interneti bitirdiği unutulmamalıdır. Ayrıca, uygulama güncellemelerinin de interneti çok daha hızlı tüketebileceği de bir gerçektir.

Özellikle yurtdışına çıkacak kişilerin mobil tarife paketlerini seçerken daha dikkatli davranması gerekmektedir.  Gsm operatörlerinin sunduğu yurtdışı tarifelerden en avantajlı olanı seçip, telefonlardan veri alışverişini kapatması ve sadece aradığı zaman değil, aranıldığı zaman da ücretlendirileceğini bilmesi, faturasını asgariye indirecektir.

Görüldüğü gibi, mobil tarife paketi kişilerin nerede ve ne amaçla kullanacağına göre seçilmesi gereken bir pakettir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.