Bedava internet

Daha İyisi Yok Türk Telekom Prime KatKat 15 GB Tarifesi

15 Ağustos 2019
Daha İyisi Yok Türk Telekom Prime KatKat 15 GB Tarifesi

Daha iyisi yok Türk Telekom prime katkat 15 gb tarifesi ile 15 GB internet kullanıp, 1000 dakika konuşma hakkınızı yurt içi yöne kullanabilirsiniz. Ayrıca tarifenizde 1000 adet sms hakkı da bulunmakta.

Bol interneti olan paketler arasından; kullandığınız, dakika, sms ve internet paketi bulunan en uygun tarifelerde biri. Bütün mobil ihtiyaçlarınızı bu paket ile karşılayabilirsiniz.

Prime KatKat 15 GB Paketi

Aboneler tarifeye taahhüt yaptığında indirimli fiyat üzerinden ücretlendirilir. Türk Telekom abonesi olanlar bu tarifeye geçiş işlemini müşteri hizmetlerini arayarak yapabilir. Ya da TT Satış mağazalarından da bu paket satın alınabilir. Tarife taahhütlü kullanıldığında indirimli faydalanırsınız. Kampanyalı paket faturalı bir tarifedir.

Paket İçeriği ve Fiyatı:

Tarife İçeriği: Her Yöne 1000 DK Her Yöne 1000 SMS 15GB cepten internet.
İlk 12 Fatura Dönemi Taahhütlü Tarife Ücreti: aylık 75 TL’dir.
İkinci 12 Fatura Dönemi Taahhütlü Tarife Ücreti:
aylık 83 TL’dir.
Taahhütsüz Tarife Ücreti: aylık 95 TL’dir.
İnternetiniz Bittiğinde Kullanım Ücretlendirmesi: Her 500 MB için 12 TL’dir.

Türk Telekom Prime KatKat 15 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

12 + 12 fatura dönemi taahhüt verip faturalı da kalma sözü verip taahhütlü fiyatlardan yararlanmak isteyen abonelerin, SOZ yazıp 5555’e SMS göndermesi gerekir. 12 + 12 fatura dönemi faturalıda kalma sözü vermeyen aboneler yukarıda yer alan Taahhütsüz Tarife Ücretinden yararlanır.

  • Tarifeye sms yoluyla katılmak için KAT KAT 15GB yazıp 5555‘e sms gönderebilirsiniz.
  • Tarife içeriği yurtiçinde geçerlidir.

Kalan Kullanım Hakları Nasıl Sorgulanır?

  • Paket kapsamında kalan dakikalar için SES, kalan SMS hakları için SMS ve cepte internet hakkını sorgulamak için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderin. Mobile Online İşlemler’i ziyaret edip ek paket alabilir ya da kalan kullanımlarını sorgulayabilirsin. Bu servis 2 saat öncesinin kullanım bilgilerini içerir.
  • Paketinizden kalan tüm kullanım haklarını 9333’ü ücretsiz arayarak yada *124#’yi ücretsiz tuşlayarak sorgulayabilirsin.
  • Internet, sms ve dakika haklarınızın %80 ve %100’ünü kullandığınızda bilgilendirme mesajı telefonunuza iletilir.

Kampanyalardan haberdar olmak için bildirimleri kabul etmeyi unutma.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.