Bedava internet

Devam Eden Turkcell 2 GB Bedava internet Kampanyası

08 Eylül 2019
Devam Eden Turkcell 2 GB Bedava internet Kampanyası

Devam eden Turkcell 2 gb bedava internet kampanyasından henüz kampanyasından yararlanmayı unutmayın. Kampanya kapsamında haftalık 2 gb bedava internet kazanırsınız.

Kampanyaya geçmeden önce mobil internetinizi nasıl daha verimli kullanırsınız kısaca anlatalım istedik.

Turkcell Mobil İnternet Nasıl Daha Verimli Kullanılır

Teknoloji çağında neredeyse herkesin elinde olan akıllı telefonlarda en çok kullanılan özellik şüphesiz ki internette dolaşmaktır. Bilgisayarlar ya da tabletlere göre daha avantajlı ve kolay olan bu işlemin dezavantajı ise internet paketlerinin belirli kotalarla sınırlı olması ve ücretlerinin ev internetine göre daha pahalı olabilmesidir. İnternet kotası hızla biten ya da faturaları yüksek gelen kişiler için oldukça önemli olan mobil interneti verimli kullanma yöntemleri ile yüksek miktarda tasarruf yapılabilir.

Mobil interneti verimli kullanma yöntemlerinden ilki, telefonun mobil internetini kullanılmayan ya da internete bağlı olması istenmeyen uygulamalara kapatmaktır. Böylece bu uygulamalar kullanılırken internet paketinden harcama yapılmamaktadır. İkinci yöntem ise telefon ayarlarından uygulamaların arka planda çalışması ve sürekli kendini yenilemesini engellemektir. Böylece kullanılmadığı zamanlarda uygulamalara internet harcaması yapılmayacaktır. Üçüncü ve en önemli yöntem ise telefonun mobil veri ayarlarından wifi assist bölümüne girilmesi ve bunun deaktive edilmesidir. Böylece wifi sinyali güçsüz olduğu zaman mobil internete geçip buradan harcama yapılmasının önüne geçilmiş olur. Ayrıca müzik dinleme programlarının mobil internete kapatılıp yalızca wifi bağlıyken indirme yapılması da büyük oranda mobil internet tasarrufu sağlamaktadır.

Paycell Kampanyası

Turkcell 2 GB Bedava internet Nasıl Yapılır?

  • Kampanya tarihleri arasında Paycell uygulaması üzerinden kayıtlı kredi kartı, Paycell Kart ya da Turkcell Mobil ödeme kullanarak İstanbul Kart’ınıza yükleme yaptığınızda otomatik olarak kampanyaya katılmış olacaksınız.
  • Kampanyadan Turkcell faturalı ve ön ödemeli hat sahipleri yararlanabilirler.
  • 15 Eylül 2019 tarihine kadar geçerli.

Bu kampanyaya benzer fırsatlardan ilk sen haberdar olmak istiyorsan sayfa bildirimini kabul edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.