Bedava internet

Dijitale Özel Vodafone Kolay Turist 15 GB Paketi

20 Ağustos 2019
Dijitale Özel Vodafone Kolay Turist 15 GB Paketi

Kolay Paket Turist 15 GB Vodafone’da. 750 dakika, 1000 sms ve 15 GB cepten mobil internet kampanyası. Vodafone faturasız hat koşuluna sahip olan abonelerin satın alabileceği bir pakettir.

Dijitale özel olan bu paketi sadece Dijital Platformlardan satın alabilirsiniz. Kolay Turist 15 paketi, tüm bireysel faturasız Vodafone müşterileri faydalanabilecektir. Paketi alan müşteriler, bu paket kapsamında kapsamında 80 TL karşılığında yurt içi heryöne 750 dakika, uluslar arası konusma 25 dakika, yurtiçi heryöne 1000 SMS, yurtiçi heryöne 15 GB ve tarife, aşım, ek paket ve Telsiz Kullanım ödemesi için kullanılabilecek 2,5 TL sahibi olurlar. Paket kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 28 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 28 günün sonunda silinir; paket tekrar etmez.

Vodafone Kolay Turist 15 GB Tarifesi

Paket ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da paket kapsamında yüklenen dakika, internet, SMS ve TL hakkı sona erdiğinde müşterinin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa ses, data kullanımları paketin standart ücreti ile ücretlenir ve TL kullanımları ana bakiyesinden düşer. Tüm bireysel ön ödemeli müşterilerimiz, kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabileceklerdir.

Kayıt sırasında paket ücretinin ödemesi bayiye yapılır. Müşterinin TL bakiyesinden herhangi bir düşüş olmaz. Paket içeriği yüklendikten 28 gün sonra müşterinin paketi otomatik olarak iptal olur. Paket tekrar etmez. Bu paket sadece ayda 1 defa satın alınabilir.

Kolay Turist 15 GB Paket Nasıl Yapılır?

  • Paketi sadece Vodafone Cep Merkezlerinden satın alabilirsiniz. Ödeme cep merkezinde yapılır, TL bakiyesinden düşüş gerçekleşmez.

Daha fazla kampanyadan haberdar olmak için bildirimleri kabul etmeyi unutmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.