Bedava internet

En Çok Talep Gören 2 Adet Bip Bedava İnternet Paketleri

10 Ağustos 2019
En Çok Talep Gören 2 Adet Bip Bedava İnternet Paketleri

Sponsorlu Bağlantılar

En fazla talep gören 2 adet BiP bedava internet paketi nasıl yapılır? Hala yapmayanlar için güncel kampanya bilgisi. Diğer kampanyalar için kategorilere bakmayı unutmayın.

Gelişen teknoloji ile internet kullanımı da buna denk bir şekilde artış gösterdi. Artık Mobil cihazların hepsinde her an internet kullanılıyor. Peki en çok hangi internet paketleri tercih ediliyor?

En Çok Kullanılan İnternet Paketi

Operatörler tarafından en çok kullanılan internet paketleri genelde tarifelere ait olan paketler oluyor. Artık müşteriler ek internet paketlerinin çok pahalı olduğunu öğrendi. Bu nedenle interneti bol olan tarifeler ile kullanımlarına devam ediyorlar. Ayrıca yine gsm operatörlerinin yaptıkları kampanyalara katılarak da ücretsiz internet kullanımı yapıyorlar. Bazı operatörler 1 yıl içinde 100 GB’a kadar hediye internet veriyorlar.

Bu Kampanyalara Örnek Verecek Olursak;

  • Sil Süpür kampanyası
  • FreeZone Kampanyası
  • Salla Kazan Kampanyası
  • Sürpriz nokta kampanyası
  • Bip

Bip Bedava internet Paketleri

BiP uygulamasını ilk defa yükleyip kayıt olan Turkcell abonelerie 1 GB bedava internet verilir.

Ayrıca 10 kişiye 30 mesaj gönderen müşterilere de 1 GB bedava internet paketi hediye edilmektedir.

BiP Yükle 1 GB Bedava internet Kazan

Bu kampanyadan daha öncesinde BiP uygulamasını kullanmamış olan Turkcell aboneleri faydalanır. Kampanyadan faydalanabilmek için uygulamayı yükleyip giriş yapmanız yeterlidir.

Hediyenizi gelecek olan onay mesajından sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca uygulama içinden Kim 1 GB ister yarışmasına katılarak 1 gb ekstradan hediye kazanabilirsiniz.

BiP Mesaj Gönder Bedava internet Kazan

BiP Uygulamasından 10 arkadaşınıza mesaj gönderin ve anında bedava internet paketine sahip olun.

Kampanya nasıl yapılır diye merak ediyorsan aşağıdaki Videoyu seyret.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.