Bedava internet

En Çok Tercih Edilen Türk Telekom Faturasız Tarifeler

20 Ağustos 2019
En Çok Tercih Edilen Türk Telekom Faturasız Tarifeler

Türk Telekom’da en çok tercih edilen faturasız tarifeler. Bu tarifeler internetleri bol olduğu için ve fiyat bakımından da diğer operatörlere göre uygun olduğundan en çok talep gören paketlerdir. Paket seçimi yaparken siz de kendi kullanımlarınıza göre bir tarife seçmelisiniz.

Düşük bir tarife seçtiğinizde dakika sms ya da internet yetersiz kaldığında ek paket almanız gerekebilir. Bu da ekstradan daha fazla ücret ödemenize sebebiyet verir.

Türk Telekom Faturasız Tarifeler

Benzersiz Portföy tarifeleri: Bu tarifeler ile 2GB, 4GB, 6GB ve 10 GB’lık paket seçimi yapabilirsiniz. Seçtiğiniz tarifenin her ay hattınıza yüklenebilmesi için yeterli miktarda TL bakiyenizin olması gerekir.


Faturasız Ahlan Portföy Tarifeleri: Ahlan 9 ve Ahlan 19 olmak üzere ikiye ayrılır bu tarifeler. Ahlan 9 tarifesinde 300 dakika her yöne konuşma 3000 adet sms bulunur. Ahlan 19 paketinde ise 4 gb, 500 dakika ve 1000 adet sms hakkı bulunmaktadır.

Faturasız Neti Bol Portföy tarifeleri: 5GB ve 15 gb’lık tarifeler vardır. Bu tarifeleri satın alarak az sms ve dakika bolca internet kullanabilirsiniz.

Faturasız Bal Portföy tarifeleri: 100 paketi ve 500 paketi olarak ikiye ayrılır. Çok düşük kullanımlar yapan abonelerin tercihidir.

Faturasız 3 Ay Rahat 10GB Paketi: 90 gün geçerli bir tarifedir. Bu tarifeyi satın aldığınızda paket haklarınız 90 gün boyunca geçerli olacaktır.

Türk Telekom Faturasız Tarifeler Nasıl Yapılır

Bu paketleri satın almak için Online işlemler uygulamasını kullanabilirsin. Müşteri hizmetlerini arayarak ya da sms yoluyla da satın alınabilir.

Yukarıda listelenen bütün paketlerin detaylarını görmek için TARİFELER kategorisini ziyaret edebilirsin.

Türk Telekom faturasız tarife kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Kullanılmayan haklar geçerlilik süre sonunda silinir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.