Bedava internet

En Eğlenceli Android 5 Oyun Listesi

09 Eylül 2019
En Eğlenceli Android 5 Oyun Listesi

Android telefon kullananlar için en eğlenceli 5 oyun önerisi. Bu oyunları arkadaşlarınız ile ya da tek başınıza oynayarak eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Android akıllı telefonunuza ücretsiz yükleyip hemen oynayabileceğin 5 oyunun listesi.

PUBG MOBILE

PUBG MOBILE

Mobil cihazınıza yükleyip hemen tekli, duo ya da squad oyunayabileceğiniz bir oyundur. Oyunda asıl amaç son hayatta kalan olmak olsa da bir çok kişi hemen sıcak çatışmalara girmeyi tercih ediyor. Oyunda drop adı verilen uçaklar ile gönderilen sandıklardaki 3. seviye ekipman ve özel silahları alarak daha güçlü bir hal alabilirsiniz. Eğer takım arkadaşlarınız iyi oyuncuysa birinci olmamanız için bir neden yok.

Pubg Mobile Tanıtım Videosu

CrossFire: Legends

CrossFire: Legends

Gezegendeki en başarılı FPS oyununun mobil versiyonu CrossFire: Legends, şimdiki mobil cihazlarda aynı pürüzsüz, bağımlılık yaratan oyun deneyimini garanti eden yeni işlevsellik ve özelliklerle PC selefinin genel estetiğini koruyor. Dünyanın her yerindeki milyonlarca oyuncu, artık PC’de yaptıkları heyecan verici eylemi mobil cihazlarda tekrar yaşayabilir! Yoğun bir oyun mu istiyorsun? Anladık! Çılgın grafiklere sahip. Oyunu bir denemenizi tavsiye ederiz.

Cyber Hunter

Cyber Hunter

Muhteşem grafikler, sürükleyici bir hikaye arayanlar için önerebileceğimiz mükemmel bir oyun. Alita filmindeki karakterlere benzer oyuncu tiplemelerine de yer verilmiş.

Survival Heroes – MOBA Battle Royale

Survival Heroes – MOBA Battle Royale

Moba oyunlarını sevenler için bu oyun biçilmiş kaftan. Fazla söze gerek yok tanıtım videosuna bakıp siz karar verin.

Survival Heroes – MOBA Battle Royale

Taichi Panda 3: Dragon Hunter

Taichi Panda 3

Yeni Seçilmiş Deneme Kartı, meydan okumaya hazır, Süper Kutsal Ejder ekipmanları toplamanı bekliyor, ayrıca yeni evcil hayvan ve dağ hazırlanır. Ayrıca, Av Yarışması şimdi herkese açıldı. Gelin ve daha fazlasını öğrenin.

Taichi Panda 3

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.