Bedava internet

En Şahane Türk Telekom Doyasıya 10 GB Paketi

20 Ağustos 2019
En Şahane Türk Telekom Doyasıya 10 GB Paketi

En şahane paketlerden biri olan Türk Telekom Doyasıya 10 GB tarifesi tam mobil hat kullanıcılarına göre. TT Müşterilerinin sesini duymuş olacak ki konuşma ve sms paketini 100’e indirip interneti yükselttiği bir paketi çıkarmış. Tarifede 100 dakika ve 100 adet sms’in yanında 10 gb mobil internet bulunmaktadır.

Gsm operatörleri çıkardığı tarifelerde adeta müşterilerinin isteklerine göre yapılandırma yapıyor. Daha önceleri 5000’e kadar olan sms hakkı son çıkan paketlerde genelde 1000’e düşürüldü. Çıkarılan bazı tarifelerde ise sms paketleri 250 ila 100’e düşürüldü. Benim İçin İnternet, Bol GB diyorsan, Doyasıya Paketlerle istediğin kadar internet Türk Telekom doyasıya paketlerde. Faturasız abonelerin yararlanabileceği Doyasıya 10 GB Paketi, ayda sadece 45 TL’ye 10 GB cepten internet, her yöne 100 DK ve 100 SMS ile hizmetinizde.

Türk Telekom Doyasıya 10 GB Tarifesi

Tarife, 30 gün içinde birden fazla defa satın alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde tekrar eder. Paketi iptal etmediğiniz sürece hattınızda yeterli TL olması durumunda yenilenir. Paketin geçerlilik süresi 30 gündür. Bu süre içinde kullanılmayan paket hakları otomatik silinir.

Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil haricindeki bireysel faturasız paketlerindeki müşteriler ve taraftar hat sahibi aboneler tarifeden yararlanabilirler.

Türk Telekom Doyasıya 10 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Paket içeriği ve tarifeyi nasıl alabileceğinize dair bilgileri alt kısımdaki listeden kontrol edebilirsin.

Hangi Paket?Doyasıya 10 GB Paketi
Ne Alırım?Her Yöne 100 DK + Her Yöne 100 SMS + 10 GB İnternet
Ne Öderim?45 TL / Ay
Nasıl Alırım?DOYASIYA 10GB yaz 5555‘e gönder.

Türk Telekom Doyasıya 10 GB Paketi Nasıl İptal Edilir?

IPTAL DOYASIYA 10GB 5555’e sms gönderin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.