Bedava internet

Evden Cebe Taşan Kablo TV Hediyeli TV+ ve Ev İnterneti Kampanyası

04 Ekim 2019
Evden Cebe Taşan Kablo TV Hediyeli TV+ ve Ev İnterneti Kampanyası

Turkcell Evden Cebe Taşan Kablo TV Hediyeli TV+ ve Ev İnterneti Kampanyası, Turkcell’den evde internet bağlatmayı düşünenler için mükemmel bir fırsat.

  • Kampanya dahilinde  TV+ paketleri(başlangıç, temel, üst) ile Turkcell Ev İnterneti paketleriEvden Cebe Taşan Kablo TV Hediyeli TViçerisindebir arada sunulur.
  • Kampanyanın taahhüdü 12 aydır.
  • Kampanya süresi boyunca Kablo TVhizmeti de hediye olarak verilir.
  • 12 ay olarak verilen kampanya sözüne her ay 2GB Turkcell mobil internet hediyesi de sunulmaktadır.

Evden Cebe Taşan Kablo TV Hediyeli TV+ ve Ev İnterneti Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Kampanyadan mevcut ya da yeni Turkcell Superonline Kablo İnternet aboneleri yararlanabilmektedir. Kablo internet ve kablo TV hizmeti altyapının uygun olduğu bölgelere sunulmaktadır. Ev interneti kampanyası hakkından yararlanabilmek için abonelik sözleşmesinin imzalanması gerekmektedir. Kampanyanın mobil internet paketini kullanabilmek için ise numaraya iletilen kampanya kodu kullanılmalıdır.

Evden Cebe Taşan Kablo TV Hediyeli TV Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlanır?

Kampanyaya katılım sağlanabilmesi için Turkcell Superonline Müşteri Hizmetlerine ulaşılabilir. Ayrıca web sayfası üzerinden, yetkili satış kanallarından ve şubelerden başvuru yapılabilmektedir. Evden cebe taşan kablo TV hediyeli TV kampanyasının taahhüt süresi 12 aydır. Kampanyaya başvuru yapıldıktan ve belgeler imzalandıktan sonra modem ve kablo kurulumu sonrası sistemde yer alan telefon numarasına gönderilecek ücretsiz mesaj vardır. Mesaj alınıp üyelik aktive olduktan sonra kampanyadan yararlanmaya başlanabilir.

Evden Cebe Taşan Kablo TV Hediyeli TV Kampanyası Dahilinde Nakil, Devir ve Ürünler Arası Geçiş Yapılabilir Mi?

Kampanya dahilinde nakil hizmeti gerçekleşmektedir. Hizmet nakli durumunda tüm vergiler dahil olarak 150 TL nakil bedeli ödenir. Kampanya kapsamında devir bulunmamaktadır. Diğer fiber ya da xDSL kampanyalarından bu kampanyaya ise geçiş yapılabilmektedir.

Evden Cebe Taşan Kablo TV Hediyeli TV Kampanyası Taahhüt Bitişinde Ücretlendirme Nedir?

Turkcell Superonline dahilindeki ev internet kampanyası bittiğinde, aksi yazılı şekilde bildirilmediği ya da kampanyalar arası geçiş yapılmadığı sürece, kampanya kapsamında seçilen tarife ve TV paketine bağlı olarak yeni tarifeler tanımlanır. Bu paketler Turkcell Superonline kablo internet tarifesi ve taahhütsüz TV+ paketleridir. Aynı kapsamda firmanın web sayfasında belirtilen ilgili güncel taahhütsüz bedel ve tüm vergiler dahil ayda 8 TL modem kullanımı ücreti faturaya eklenir. Kişiler kampanya boyunca her Turkcell Superonline abonesi adına yalnızca 1 kod alabilmektedir. Kampanyanın taahhüt süresi bitmeden iptal edilmesi halinde aktivasyon ücreti, kurulum ücreti ve modem ücretleri gibi tüm ücretler aboneye geri fatura edilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bedavagb.com bedava internet vermez. Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi paylaşır. Burada paylaşılan bilgiler Gsm Operatörlerinin resmi sayfasından alınıp açıklayıcı bir dil ile paylaşılmıştır. Kampanya hakları yurt içinde geçerlidir.